Vaša iskustva s nadnaravnim

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Pa zar nepostoji mogučnost da mu netko jednostavno želi zlo jer sumnjam da je mjesečarenje rješenej,a osim ako je prakticirao magiju i negdje pogriješio ili nekog uvrijedio.Neznam ja sam samo rekao svoje mišljenje.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:Ili si naljutio neke salamandere, što i nije tako vjerojatno
ili si možda noću mjesečario, a da toga, dakako nisi svjestan, pa si u snu okrenuo kotačić.
A potom se probudio za 5 min. To mi se čini kao nekakvo realno rješenje.
E sad ti živiš navjerojatnije sam, pa je teško provjeriti da li ponekad mjesečariš.
Evo točnog opisa.

Probudio sam se, ustao iz kreveta, ušao u dnevni (gdje je pećica) i upalio klimu jer je bilo hladno. Da sam to napravio u snu dnevni bi bio ugrijan. Obukao se i krenuo prema kupatilu, kad sam bio pred vratima kupatila, u hodniku, tada se pećica upalila.

Recimo da su salamanderi, ne znam na koji nacin sam ih mogao naljutiti posto vec 5 mjeseci apstiniram od okultne prakse.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Obično se takve pojave dešavaju kad apsiniraš :)
Možda se nalaziš na kakvoj prekretnici u životu. Vatra simbolizira nove početke, preporod, nove pravce, spaljivanje starog. Vatra je elemenat s najvišim vibracijama. Jedini element koji ima moč preobražavanja. Svi ostali elementi uglavnom imaju samo snagu čišćenja. Pošto si osjetljiv, (a izgleda da namjera nije bila loša već - čini mi se - dovoljna da tebi "skeptiku" skrene pozornost, i ne bi ti stan izgorio, jer bi se u suprotnom upalilo kad te ne bi bilo tamo)...A možda se i gnomi malo zabavljaju s tobom :)
Dal ti se friđ nalazi preko puta pečnice?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

emina wrote:Dal ti se friđ nalazi preko puta pečnice?
Ne, nije pečnica već pećica za grijanje :) tj. grijalica slicno ovome :

Image

A friđ nije preko puta a niti blizu nje.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

A to, palila se mojoj baki 67 redovito kad bi imala more :shock: , pa se tako rješila te iste...jer ju je strašno uznemiravala. Možda neki serijski kvar :?:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

emina wrote:A to, palila se mojoj baki 67 redovito kad bi imala more :shock: , pa se tako rješila te iste...jer ju je strašno uznemiravala. Možda neki serijski kvar :?:
Kvar bi bio da se upali sama od sebe bez pokretanja "kotačića" za paljenje :)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Meni se prekjučer dogodila jedna zanimljiva stvar. Nakon divinacije često crtam ono što vidim, to mi je kao neki vid inspiracije, pošto gotovo nikad ne mogu objasniti slike. Tako sam i taj put skicirala lijepu ptičicu koja je pomalo podsjećala na phenixa, bila je vrlo jasna i detaljna. Očekivala sam jednu knjigu i drugi dan kada je stigla prva ilustracija u knjizi bila je ista ta slika crno-bijela sa svim detaljima. Još bi se i pomirila sa slučajnošću da nije bila toliko detaljna. Sad mi sinulo da sve te slike i nisu samo puka slučajnost, što je vrlo zbunjujuće. Postavit ću par komada možda netko prepozna kakve tipove, jer uglavnom su to vrlo lijepa i neobična bića, a ja pak nemam prikladnu literaturu da usporedim. Postupak je slijedeći: u lonac vrele vode pobacam odgovarajuće bilje, prije toga napravim ritualnu kupku za očišćenje i blagoslov, i neki vid zaštite. Postavim lonac pred ogledalo da ga para ispuni gdje nastaju slike – neke sam zabilježila fotićem, jer su nevjerojatno jasno vidljive i vrlo detaljne.
I da jel mi netko može objasniti razliku divinacije putem astralnog mrtvog -fosfora i astralnog živog -fluida svijetla? Kako prepoznati dal se radi o jednom ili drugom vidu divinacije?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Baphomet wrote:
emina wrote:A to, palila se mojoj baki 67 redovito kad bi imala more :shock: , pa se tako rješila te iste...jer ju je strašno uznemiravala. Možda neki serijski kvar :?:
Kvar bi bio da se upali sama od sebe bez pokretanja "kotačića" za paljenje :)
Hm. Jel ima kakve šanse Baphomete da si potpuno nesvjesno okrenuo kotačić automatski, čim si se ustao? I poslije zaboraio na to.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

emina wrote: I da jel mi netko može objasniti razliku divinacije putem astralnog mrtvog -fosfora i astralnog živog -fluida svijetla? Kako prepoznati dal se radi o jednom ili drugom vidu divinacije?
Pa gledaj i jedna i druga divinacija je astralna divinacija, dakle kao takva neupotrebljiva.
Cijela ideja je da se ne divinira astralnim svjetlom nego od poljima iznad astrala na višlje, čije su atribucije npr. intucija i unutrašnji majstor.
Divinacija unutar astralne razine neprkosnoveno vodi za vezivanje svijesti za astral. Budući da je ljudska svijest u ovoj evolutivnoj fazi vezana za mental, dakle za razinu više, vezivanje za astral bi značilo involuciju individue.
Ideja je da se ode iznad mentala u duševne razine.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:Hm. Jel ima kakve šanse Baphomete da si potpuno nesvjesno okrenuo kotačić automatski, čim si se ustao? I poslije zaboraio na to.
Teško no ne i nemoguće, kotačić je ipak na nepristupačnom mjestu i nemam naviku paliti grijalicu ujutro, no to bi moglo biti jedino objašnjenje tog događaja a da ne uzmemo u obzir patuljke.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply