Vaša iskustva s nadnaravnim

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ovdje možete izmjeniti neobična iskustva i događaje koji su imali veze sa nadnaravnim, okultnim, paranormalnim silama.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tonya
Posts: 10
Joined: Mon Oct 22, 2007 3:18 pm

Što, nitko nema paranormalnih iskustava? ;)
Meni se nije dogodilo ništa posebno paranormalno. Događa mi se jedino da nešto sanjam, a to se obistini. Međutim, to su uglavnom beznačajne sitnice iz života ;) Primjerice, sanjala sam svoju šogoricu, koja je bila trudna. U snu je rodila blizance, od kojih se jedan zvao Golub. :o Taman sam se prepirala s njom kako je glupo ime nadjenula djetetu i probudila me zvonjava mobitela. Mama mi je javila da je šogorica upravo rodila zdravu djevojčicu. Normalnog imena :)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Oke. Ja sanjam svake noći uglavnom pamtim jedan san. Skužim šta mi je san htio reći tek gad se to nešto dogodi.

Otkad znam za sebe prati me peh da stvari oko mene padaju. Pred par godina bio sam s prijateljem vani, šetali mi. Proleti meni pred nosom neka ptica, ja stanem, i sa zgrade se strovali velika tegla. Dum, meni pod noge. Al to je u mojoj Savici normalno da se ljudi bacaju i da bacaju stvari. U zgradi mog prijatelja (istog) netko se baci jednom godišnje. I uvijek to proglase nesretnim slučajem, fakat ne kužim po kojoj logici. Onak, ljudi hodaju po rubu, gledaju dolje i skoče, kako kažu očevidci, a ovi proglase nesretan slučaj! No, dobro.

Jedamput se sprdo pod engleskim. Ko, idem ja meditirat, s ciljem da porušim slike sa zida. Pao plakat.

A sad ono: on reko da je ona rekla da je frend njenog frenda napravio ono. Daklem, ljudi s kojima se više ne družim redovito su se sprdali s prizivanjem duhova i tvrde da je jednom grom udario u klupu kraj koje su to radili i da su jednom popucala stakla u haustoru.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja uglavnomimam vizije upozorenja. U 99,9% slucajeva su tocne, jer dan-2 nakon vizije nesto se lose dogodi.
Najgora mi je bila vizija koju sam imala jutro u 4 sata kada mi se ogromna glava pojavila na pola stropa (covjekova),s ogromnim nosom. Micao je usnama ali nisam mogla cuti sto mi govori.

Ostale vizije nisu bile tako sokovite ... Mislim u 4 sata ujutro ides lec i legnes na krevet, jedva cekas zaspat i onda odjednom ugledas ogromnu glavurdu. :cry:
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

paranormalno... hmmm.... ok, imam takozvane "vizije" dok meditiram, a svode se na to da cujem neki zvuk ili vidim neku glupost koja me asocira na nesto sto se desi recimo, za 2 dana... primjerice, vidim plavo i cujem skripat, i za 3 sata odem van i zamalo me pokupi plavi auto, kojem skripe gume dok staje..... no ima tu jos puuuno toga, neda mi se pisat bzv
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dok sam se aktivno bavila parapsihologijom, onda sam ljudi radila empatiju, pa bi čula neku pjesmu, slike, film. A sutradan kad bi ih pitala šta im je bilo u tu uru, onda bi se ispostavilo da sam stvarno vidjela i osjetila kako su se osjećali u tom trenutku.

Zatim prilikom prizivanja Pana, tri djevojčice osjećaj koji ti obuhvati cijelo tijelo. To je nešto što treba osjetiti na vlastitoj koži. Meni je bilo predobro. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Vannda
Posts: 10
Joined: Mon Dec 10, 2007 7:14 pm

tallamasca wrote:Ja uglavnomimam vizije upozorenja. U 99,9% slucajeva su tocne, jer dan-2 nakon vizije nesto se lose dogodi.
Najgora mi je bila vizija koju sam imala jutro u 4 sata kada mi se ogromna glava pojavila na pola stropa (covjekova),s ogromnim nosom. Micao je usnama ali nisam mogla cuti sto mi govori.

Ostale vizije nisu bile tako sokovite ... Mislim u 4 sata ujutro ides lec i legnes na krevet, jedva cekas zaspat i onda odjednom ugledas ogromnu glavurdu. :cry:
Da ti se nije pokazao duh glavatog hercegovca???? hahahahahahahahahahahahahahahahaha

bez uvrede ako je ko iz hercegovine,jer i ja sam :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P
I'm bossy,I'm the bitch you love to hate !!!
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Vannda wrote:
tallamasca wrote:Ja uglavnomimam vizije upozorenja. U 99,9% slucajeva su tocne, jer dan-2 nakon vizije nesto se lose dogodi.
Najgora mi je bila vizija koju sam imala jutro u 4 sata kada mi se ogromna glava pojavila na pola stropa (covjekova),s ogromnim nosom. Micao je usnama ali nisam mogla cuti sto mi govori.

Ostale vizije nisu bile tako sokovite ... Mislim u 4 sata ujutro ides lec i legnes na krevet, jedva cekas zaspat i onda odjednom ugledas ogromnu glavurdu. :cry:
Da ti se nije pokazao duh glavatog hercegovca???? hahahahahahahahahahahahahahahahaha

bez uvrede ako je ko iz hercegovine,jer i ja sam :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P
rofl... možda ... kad sljedeći put mi se dogodi isto pitat ću ga. :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Evo jedno moje iskustvo od prije par dana, iako sam izrazito skeptične prirode mogu reći da mi nije bilo svejedno kad se to desilo.

Ukratko, pećica na struju se sama upalila, da nisam bio u stanu mislim da bi mi izgorio cijeli stan posto su mi hlace i jakna bile bas uz pećicu kao i ormar sa knjigama.

Još uvijek mi nije jasno kako se to dogodilo jer da bi se ona upalila na maksimum (kao što se i upalila) potrebno je okrenuti kotačić sa strane za tri zupca. E sad taj je kotacic bio sa suprotne strane tako da ga nisam mogao ni slucajno pokrenuti i nista nije bilo u kontaktu sa tim kotacicem ali on je ipak bio okrenut. Kad se upalilo bio sam udaljen oko 2 metra od pecice, odjednom je pocela sumiti jer su se upalile sve tri cijevi. Palo mi je na pamet da je mozda kotacic vec bio okrenut pa se sama upalila zbog termostat ali u sobi je bilo hladno jer sam se tek dignuo iz kreveta.

Pomislih na kakve astralne beštije no spavam prilično mirno tako da to sigurno ne dolazi u obzir. A i osjetljiv sam na bilo kakve "strane" posjete. Ovo nije bilo to.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ili si naljutio neke salamandere, što i nije tako vjerojatno
ili si možda noću mjesečario, a da toga, dakako nisi svjestan, pa si u snu okrenuo kotačić.
A potom se probudio za 5 min. To mi se čini kao nekakvo realno rješenje.
E sad ti živiš navjerojatnije sam, pa je teško provjeriti da li ponekad mjesečariš.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply