Paralelni svijet

User avatar
wilko
Posts: 34
Joined: Wed Dec 12, 2007 1:53 pm
Location: skopje,makedonija
Contact:

ja vjerujem u paralelne svjetove. Mislim da se stalno isprepliću sa našom stvarnosti. Pa često osjetimo neke čudne osjećaje, ili zamislite, u trenutku dok šetate po šumi, netko se u paralelnom svijetu kolje :shock: :D
Vjerujem da postoje i prolazi u paralelne svjetove, ne znam kakvi su. Ima ih zasigurno jako puno. ALi, svi smo čuli priče o avionima koji su nestajali na nebu, pa se opet vraćali, ukleti jedrenjaci bez posade, mistična Atlantida, Aer Ghard (svijet moje sestre u koji se dospije preko magle). Svatko u sebi ima stvoren svoj savršen paralelni svijet i život kojeg proživljava kada je sam, navečer, bez prijatelja i alkohola. Moramo biti svjesni da sa vlastitim umom možemo stvoriti mostove između svjetova, pa se čak i susresti negdje, svi zajedno. Na mjestu gdje magija postoji, jednorozi, zmajevi, prekrasni i mudri vilenjaci. Mjesto gdje ću umrijeti za dostojanstvo, ponos i čast. Mjesto gdje mi neće stalno pucati žarulja u sobi! :evil:
ja vjerujem u paralelne svjetove, jer i sama imam svoj ;)
Children resist a return to the burning times,
People be wise to the power of their lies,
Be not fooled as those who were fooled before,
Children, oh children, be free, be wild!
(inkubus sukkubus)
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Odgledajte film triangle, govori o paralelnim svjetovima i mnogo je dobar. To je moja preporuka.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Serija u kojoj se ispituje problem paralelnih svijetova je Fringe. Moja preporuka. Htjela bi da vas pitam sto mislite o tome da li je moguce da preko snova ulazimo u drugu dimenziju tje paralelni svijet? Trenutno gledam seriju koju sma pomenulo i bas mi s emota to pitanje po glavi. Inace mnogo spavam, a u mojim snovima sam drugacija, a kad sanjam nesto kao upozorenje obicno se to i desi. Mozda tripujem ili imam osjecaj ko da to sto sanjam da se desilo u paralelnom svijetu. Dosta sna mi djeluju bas tako realno kao da se stvarno desavaju.Voljela bih da cujem vase misljenje.
great9
Posts: 11
Joined: Mon May 28, 2012 10:02 pm

little wich wrote:Serija u kojoj se ispituje problem paralelnih svijetova je Fringe. Moja preporuka. Htjela bi da vas pitam sto mislite o tome da li je moguce da preko snova ulazimo u drugu dimenziju tje paralelni svijet? Trenutno gledam seriju koju sma pomenulo i bas mi s emota to pitanje po glavi. Inace mnogo spavam, a u mojim snovima sam drugacija, a kad sanjam nesto kao upozorenje obicno se to i desi. Mozda tripujem ili imam osjecaj ko da to sto sanjam da se desilo u paralelnom svijetu. Dosta sna mi djeluju bas tako realno kao da se stvarno desavaju.Voljela bih da cujem vase misljenje.
Jesi probala s astralnom projekcijom?
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Nisam nikad pokusavala da izvedem astralnu projekciju. Citala sam dosta o njoj i cula sam da je bas dobar osjecaj. Mada je mozda i moguce da kroz snove dozivim astralnu projekciju nesvjesno. A ovako se nisam usudjivala jer nisam dovoljno strucna za to, pa zna da bude zeznuto ako se ne umijes snac.Sanjala sam jednom kako letim i stvarno sam imala osjecaj da letim i isto sam sanjala i da levitiram i mnogo je bio mocan i umirujuci san.
Post Reply