Vizije

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ma nemislim da ti imaš ružne vizije imam i ja nekad bezvezne koje neznam zas sam sanjo ali nikada nisam imao tako tragične kao neki
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Hvala vam na iskrene sućuti.

Meni se ponekad znalo dogodit da kad se ujutro probudim da imam viziju, samo što onda ne znam je li mi to nastavak sna ili stvarno vizija ... no onda tek kasnije shvatim što je ...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Poison Ivy
Posts: 2
Joined: Sun Nov 11, 2007 5:11 pm
Location: hollow tree

moja sucut svima
pa evo citajuci vase vizije, mogu reci da moje nisu bas takve prirode..
vise bi to bile onakve sasvim male i nevazne vizije.. naprimjer, prikaze mi se bez posebnog razloga jedan prizor iz nekog filma kojeg nisam dosta dugo gledala, i sutradan vidim njegovu reklamu na tv-u, najavljuju mu prikazivanje za 7 dana.
- to mi cesto bude.

isto tako sam sanjala baku. to je bilo prije dvije godine. tu noc sam se probudila i nisam vise mogla zaspat, ne znam zbog cega ali imala sam neki uzasan osjecaj.. i ujutro nam je dosao telegram iz bolnice, baka mi je umrla tu noc.
tjedan - dva iza toga, sam se doslovno prestravila.. svaku noc od tada bi cula kuckanje po nocnom ormaricu. nista mi nije bilo jasno, a svaki put bi mi se digla svaka dlaka na ruci. prestalo je nakon nekoliko noci. a meni i dalje nista nije jasno.
Image
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja vec dosta dugo nisam nista sanjala... Ponekad mi se čini da nemam snove. (Moguće je da se ja sna ne sjećam, ne znam, ali osjećaj mi je da ništa ne sanjam).Ali svako malo imam neku viziju ili vidim nešto zbog čega se prestravim i ostanem nepomočna nekoliko minuta pa dođem k sebi...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

vizije su česte pojave. bile na javi ili u snovima - znaju biti zanimljive - zastrašujuće i nekad ohrabrujuće.
zadnja vizija koju sam imao je bila je ta da se nešto čudno dešavalo. naime, čitava moja kuća dizala se u vazduh, neke duše su dozivale moje i imena moje porodice. Te "neobične" snove sam imao jedno mjesec dana. bio sam se navikao. bilo je zastrašujuće ali htio sam istražiti o čemu je riječ. jedne noći u snu, odlučio sam se suprostaviti svim mogućim silama. kada se kuća digla u vis, iskočio sam kroz prozor. na opšte zaprepaštenje (srce mi je htjelo stati!!!!!!!!!!!!) ispod moje kuće bilo je puno lobanja!!!! Istog trena sam se probudio. Ispričao roditeljima sve o svojim snovima. odlučili smo ispitati o čemu je rječ. napokon, doznali smo da je na mjestu naše kuće prije 100 - 200 godina bilo groblje koje nikada nije očišćeno. istog trena smo prodali kuću. sada živimo u stanu. ovu viziju sam imao prije punih 5 godina. od tada niti jednu viziju. mislim da meni vizije dolaze samo kada postoji razlog za to.
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Mnogi ljudi žive na zemljištima gdje su nekada bile privatne grobnice ili čak čitava groblja iako toga nisu niti svjesni. Nedavno je bio prilog o tome na tv-u, ne znam više u kojoj emisiji, riječ je bila o jednom dijelu ceste ili autoceste gdje su se događale čudne i nikada objašnjene prometne nesreće sa tragičnim posljedicama.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Isuse te vaše vizije o smrti su strašne. Ali eto drago mi je što ste to sa nama podijelili. Ja takve vizije dosad nikad nisam imao osim onih sa TV-om oje su mi već svakodnevnica. xD
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja se nadam da ih ni neću imati
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ja pomoci instikta mogu da predvidim neke stvari i citala sam na netu da to predstavlja spontanu vidovitost. Meni se par puta desilo da sam kroz san predvidjela neke stvari.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ja sam imala vizuju, barem ja mislim da je bila vizija. Ukazala mi se neka zena sva u crnom oko nekog lonca. Radila je nesto s rukama. Zapravo nije bila zene nego neka starica i bila je obucena slicno kao kaludjerica.
Post Reply