dali su to duhovi ili negativna energija? HITNO

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Mojoj sestri od strica se desilo ovo prvi put daljinski bio je na sto, ona i brat su bili u dnevnu sobu i odjednom tv je sam poceo da se smanjuje, pojacava prebacije program i onda se ugasio i ona je pitala brata sta radi on je rekao nista, daljinski je na sto i dok su oni pricali sta se desilo upalio se, ignorisali su to. uvece joji se ucinjelo da je cula korake lagane al nije sigurna za to, onda neki dan se njenom bratu sam upalio kompjuter a uvece ga je pred njom ugasio a niko ga nije upalio i opet se taj dan izgasio tv pa se upalio ili obrnuto. Ona od tog dana imam osjecaj kao da je neko pored nje. Ona je malo iskreno i strasljiva i sve to, au njihovoj kuci nije bas najbolja energija, negativna energija je , jer se njeni ne slazu bas najbolje. Ima 13 godina. Zanima me da li su u pitanju duhovi ili negativna energija. Mada ja mozda mislim da nisu u redu kablovi, ali i meni je to bas cudno ali stvarno ne znam o cemu se radi . Voljela bi da mi neko sto prije odgovori. Puno bi mi znacila pomoc
Post Reply