Knjiga Sjenki - Grimoire

hermitizam
Kontakt:

čet stu 22, 2007 2:40 pm

Gwydion je napisao/la: Ali tetragramaton ne ide na Wiccans-ku knjigu, tu ide trostruki mesec, pntagram ili eventualno Anhk ili neki drugi simbol karakterističan za tu tradiciju misterijsko-magijskih religija. I naravno, ne zlatotisak vec srebreni otisak. No, ako je u pitanju dnevnik za zapisivanje, onda tu ima širok izbor. Na primer jednopotezni heksagram, Oko Ra i sl.

vidiš... rekao si da tetragramaton neide na wicca-nsku knjigu... ahh never mind... vjerovatno sam se ja zabunio...
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.

marty

sub pro 29, 2007 6:56 pm

Danas sam počela pisati svoju prvu Knjigu sjenki i zanima me dali netko od vas ima kakvu zanimljivu čaroliju poput promjene očiju, nedidljivosti, levitacije, čarolije o uklanjanju uroka i tome slično, ja imam neke stvari no željela bih prikupiti što više spellova.

Eagles
Kontakt:

sub pro 29, 2007 7:01 pm

Sve to imaš po forumu i po knjigasjenki.com.

marty

sub pro 29, 2007 7:02 pm

Sve sam to pregledala, ljubavne čarolije me nimalo ne zanimaju, mislila sam na neke spellove iz drugih knjiga, manje poznatih ali učinkovitih.

Eagles
Kontakt:

sub pro 29, 2007 11:58 pm

Ma sve je to nepotrebni kič kojim knjiga privlači pažnju.

Gwydion

ned pro 30, 2007 12:00 am

hermitizam je napisao/la:
Gwydion je napisao/la: Ali tetragramaton ne ide na Wiccans-ku knjigu, tu ide trostruki mesec, pntagram ili eventualno Anhk ili neki drugi simbol karakterističan za tu tradiciju misterijsko-magijskih religija. I naravno, ne zlatotisak vec srebreni otisak. No, ako je u pitanju dnevnik za zapisivanje, onda tu ima širok izbor. Na primer jednopotezni heksagram, Oko Ra i sl.

vidiš... rekao si da tetragramaton neide na wicca-nsku knjigu... ahh never mind... vjerovatno sam se ja zabunio...
Da. To je Sveto Ime iz hebrejske tradicije, što bi to išlo na wicca knjigu?

Lorelei

ned ožu 09, 2008 12:08 am

Evo naišla sam na ovu stranicu ima
poprilično lijepih stvari za naručit ako ne onda bar za vidjeti. :lol: ima i prelijepih notesa za Khttp://www.ladyhawkstreasures.com/earthairfirewater.htmnjigu sjenki.

misty89

uto kol 12, 2008 10:15 pm

Ja sam isto pocela pisat svoju knjigu Sjenki... i veoma se trudim da izgleda sto misticnije i mnogo je ukrasavam.... evo imam jednu odlicnu adresu sa puno carolija: http://afh.vze.com/

emina
Site Admin
Kontakt:

sri kol 13, 2008 7:58 am

http://afh.vze.com/
Ovo nisu wicca spelovi :), ovo je bučkuriš + voodoo magija

Uzmi radije nekog poznatog wicca autora ili pretraži za početak:
http://www.sacred-texts.com/bos/index.htm
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

Geina Vrana

sub lip 06, 2009 8:58 pm

ja sam svoju Knjigu sjenki počela pisati prije 2-3 mjeseca. prepisivala sam neke tekstove, i ukrašavala okolo, ljepila fotografije...
malo me muće spellovi na engleskom jeziku :oops: jer cijelo vrijeme neuspješno učim njemački
da li ih je nužno prepisati na engledkom ili ih se može prevesti?
Čista i jednostavna istina nikad nije čist, ni jednostavna...

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.