Astral Vesna je...?

Astral Vesna je...?

Muškarac
7
27%
Žena
19
73%
 
Total votes: 26
ČAROBNJAK
Posts: 21
Joined: Fri Nov 16, 2007 12:07 am
Location: Đakovo
Contact:

Nazvao sam na broj iz knjige da ju pozovem da održi predavanje na magicconu 2008 u Vili Magic ali su mi stručno objasnili da tamo nema nikakvih vještica te da je astral vesna ime obrta koji se bavi prodajom knjiga i pomagala za magiju...
Jako mi je bilo neugodno sa obzirom da posjedujem skoro sve njihove knjige a nemam pojma da vesna ne postoji!!!???
Image
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

ČAROBNJAK wrote:Nazvao sam na broj iz knjige da ju pozovem da održi predavanje na magicconu 2008 u Vili Magic ali su mi stručno objasnili da tamo nema nikakvih vještica te da je astral vesna ime obrta koji se bavi prodajom knjiga i pomagala za magiju...
Jako mi je bilo neugodno sa obzirom da posjedujem skoro sve njihove knjige a nemam pojma da vesna ne postoji!!!???
A sta su magiccon 2008 i Viia Magic ?
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

Viktorija Faust je susjeda od jednog lika kojeg znam. Žena uzme 2-3 knjige, o okultnom, površno ih pročita i napiše svoju knjigu. Žena nije nitko i ništa.
Astral Vesna je privatni nakladnik koji pod pseudonimom "Vještica Vesna" (uuu, brrrr) izdaje mnoge okultne literature. Imeko je se mota uz knjige V.Vesne je 'Jakčin Vesna'.

Iskreno, naravno da svi počinju sa takvim knjigama jer je do njih najlaganije doći no upravo te knjige ne vrijede ni kao papir za WC (možda za ogrijev no papir brzo gori i ne daje mnogo topline).

Da, pročitajte i V.Faust i V.Vesnu, a zatim ih bacite i primite se kvalitetnije literature.
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Dakle za sada 25 procenata misli da je muško, i 75 odsto misli da je žensko. Mmmmmm zanimljivo
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
ČAROBNJAK
Posts: 21
Joined: Fri Nov 16, 2007 12:07 am
Location: Đakovo
Contact:

Gwydion wrote:
ČAROBNJAK wrote:Nazvao sam na broj iz knjige da ju pozovem da održi predavanje na magicconu 2008 u Vili Magic ali su mi stručno objasnili da tamo nema nikakvih vještica te da je astral vesna ime obrta koji se bavi prodajom knjiga i pomagala za magiju...
Jako mi je bilo neugodno sa obzirom da posjedujem skoro sve njihove knjige a nemam pojma da vesna ne postoji!!!???
A sta su magiccon 2008 i Viia Magic ?
http://www.magic-vila.hr
Image
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

Mene je jako zainteresirala ta osoba prije nekog vremena. Zapravo, procitala sam Drvo zivota, koje je napisao Ucitelj Pu... pa tko god to bio. On ili ona. Svakako, ima tu i znanja.. a koliko ima fantazije? To je pitanje na koje bi htjela znati odgovor.
Zna li netko vise i sta zna?
Je li netko upoznao tu osobu?
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

Zar je bitno dali je muškarac ili žena i kome,zar tekst nije bitniji od pisca ,a druga ,stvar je da u ni jednoj kjizi se ne odaju tajne.Tajne znaju samo inicirani!
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

dolly wrote:Zar je bitno dali je muškarac ili žena i kome,zar tekst nije bitniji od pisca ,a druga ,stvar je da u ni jednoj kjizi se ne odaju tajne.Tajne znaju samo inicirani!
A da li se u tim knjigamaikada našlo išta pametno, a da eventualno nije bez razumevanja prepisano odnegde drugde?
User avatar
Estarioll
Posts: 22
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:43 pm
Location: Zagreb

nikad nisam čuo za tu vesnu od astrala O.o

al mi nisu jasna išćuđavanja na viktoriju faust... pa žena je samo iskopirala anne rice :lol: :lol: :lol:
dolly
Posts: 16
Joined: Tue Jan 20, 2009 3:01 am

Ne kužim ove glupe komentare i osobe koje iz jedne kjige žele znati sve i komentirati nekoga ili nešto što ne razumiju.Kako knjigu možete skužiti kaa ni pisca ne kužite.Još vam je enigma dali je muškarac ili žena :lol: :lol: :lol:
Post Reply