Alati

Post Reply
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

1. Atame ili magicni bodez
2. Magicni stap
3. Magicni kotao
4. Kalez
5. Magicni Pentagram




neznam dali se sjećaš emina al kada sam došo pitao sam te za elementarna oružja... normalno da si mi se smijala.... evo, sa te tvoje kopije od covena, evo ti elementarna oružja, kako ih ja zovem... vi ih zovete "alat", al svejedno....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

hermitizam wrote:1. Atame ili magicni bodez
2. Magicni stap
3. Magicni kotao
4. Kalez
5. Magicni Pentagram




neznam dali se sjećaš emina al kada sam došo pitao sam te za elementarna oružja... normalno da si mi se smijala.... evo, sa te tvoje kopije od covena, evo ti elementarna oružja, kako ih ja zovem... vi ih zovete "alat", al svejedno....
Sad kad bi ja znala što ti pokušavaš reći. Elementarna oružja? Misliš oruđa? Ili kotao služi kao oružje? :) Ne razumijem. Možeš i na blogu pronaći spisak i postupak izrade napisala sam post, pa još uvijek ne vidim čemu popis gore služi? A kako ih ti zoveš to je tvoja stvar, što se mene tiće po želji, može i oružje ako je namjena takva. Inače tema je dobrodošlica, pa da se ne čudiš kad post bude premješten ili obrisan...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

svejedno, obiši ga, slobodno, samo mi reci zašto mi se smije kada iznesem mišljenje, i namjenu nečega... isto kao i s "spellom" kojega sam MORAO probat ponovno, jer me mućilo dali radi.... i normalno da radi.... ali , normalno, nije bilo tebi po volje... ahhh well....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

hermitizam wrote:1. Atame ili magicni bodez
2. Magicni stap
3. Magicni kotao
4. Kalez
5. Magicni Pentagram
MAGIČNI MAČ
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Izraz alati najbolji je od ovih. Ja svojim magičnim štapom mogu prebit nekog, a mogu i orat zemlju. Kotlom nemrem ni jedno. Tj., mogu. Gađat ljude kroz prozor :P
Post Reply