Alati

Odgovorite
hermitizam
Kontakt:

sri stu 28, 2007 11:02 am

1. Atame ili magicni bodez
2. Magicni stap
3. Magicni kotao
4. Kalez
5. Magicni Pentagram

neznam dali se sjećaš emina al kada sam došo pitao sam te za elementarna oružja... normalno da si mi se smijala.... evo, sa te tvoje kopije od covena, evo ti elementarna oružja, kako ih ja zovem... vi ih zovete "alat", al svejedno....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.

emina
Site Admin
Kontakt:

sri stu 28, 2007 11:12 am

hermitizam je napisao/la:1. Atame ili magicni bodez
2. Magicni stap
3. Magicni kotao
4. Kalez
5. Magicni Pentagram

neznam dali se sjećaš emina al kada sam došo pitao sam te za elementarna oružja... normalno da si mi se smijala.... evo, sa te tvoje kopije od covena, evo ti elementarna oružja, kako ih ja zovem... vi ih zovete "alat", al svejedno....
Sad kad bi ja znala što ti pokušavaš reći. Elementarna oružja? Misliš oruđa? Ili kotao služi kao oružje? :) Ne razumijem. Možeš i na blogu pronaći spisak i postupak izrade napisala sam post, pa još uvijek ne vidim čemu popis gore služi? A kako ih ti zoveš to je tvoja stvar, što se mene tiće po želji, može i oružje ako je namjena takva. Inače tema je dobrodošlica, pa da se ne čudiš kad post bude premješten ili obrisan...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

hermitizam
Kontakt:

čet stu 29, 2007 3:22 pm

svejedno, obiši ga, slobodno, samo mi reci zašto mi se smije kada iznesem mišljenje, i namjenu nečega... isto kao i s "spellom" kojega sam MORAO probat ponovno, jer me mućilo dali radi.... i normalno da radi.... ali , normalno, nije bilo tebi po volje... ahhh well....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.

Adonis
Kontakt:

sri pro 19, 2007 10:41 pm

hermitizam je napisao/la:1. Atame ili magicni bodez
2. Magicni stap
3. Magicni kotao
4. Kalez
5. Magicni Pentagram
MAGIČNI MAČ

Eagles
Kontakt:

čet pro 27, 2007 11:27 pm

Izraz alati najbolji je od ovih. Ja svojim magičnim štapom mogu prebit nekog, a mogu i orat zemlju. Kotlom nemrem ni jedno. Tj., mogu. Gađat ljude kroz prozor :P

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.