Black Rose koven...

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

SoulSyndrome wrote:Ola ljudovi!!

Da vas pozdravim malo.
Mrzim se predstavljat, ne znam to bas :geek: , no uglavnom 22 godine, iz Zagreba, duze vrijeme vec u vjesticarstvu, zapoceo sam s wiccom, i polako je napustio haha.
No, uglavnom sve me to jos uvijek zanima, pa evo i mene tu
Pozdravljen! Dal si sudjelovao u okupljanju Black Rose kovena?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
SoulSyndrome
Posts: 40
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:58 am
Location: zagreb

nisam sudjelovao s njima uopce. vidio sam to ako je to onaj black rose koven koji kao spominju na blogu svom, samo to sam vidio, ali nisam uopce imao kontakata s njima.
mozda bih trebao malo istrazit.
ti si se cula s njima?
ako je to ono sto je na tom blogu, ne znam koliko mi se svidja bas sve sto tamo pise, nekak mi je sve previse povrsno.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

SoulSyndrome wrote:nisam sudjelovao s njima uopce. vidio sam to ako je to onaj black rose koven koji kao spominju na blogu svom, samo to sam vidio, ali nisam uopce imao kontakata s njima.
mozda bih trebao malo istrazit.
ti si se cula s njima?
ako je to ono sto je na tom blogu, ne znam koliko mi se svidja bas sve sto tamo pise, nekak mi je sve previse povrsno.
Bila sam u kontaktu kratko vrijeme, činjenica da otvoreno pozivaju koga li god dovodi do pitanja tko sve tamo sudjeluje....? Bio mi poznat nick...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Otvoreno priziaju ....duhove?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Soul Hunter wrote:Otvoreno priziaju ....duhove?
lol...ne članove...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ah da znam taj koven. I znam da imaš 23 godine jer si tražila pristup nekom skrivenom dijelu foruma. HAHA,baš sam zao :twisted: :twisted: :twisted:

Ma ja sam samo vidio taj forum nije mi se dalo učlanivat. Ja il radim sam ili sa pravim realnim a ne internet kovenom.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

emina, odkada se black rose ponovo okupio....

nisam znao..... da si takva..... hmmm.... možda ne mislimo na isti koven.... nadam se da ne....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

hermitizam wrote:emina, odkada se black rose ponovo okupio....

nisam znao..... da si takva..... hmmm.... možda ne mislimo na isti koven.... nadam se da ne....
A kakva sam?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

pa....
Black Rose.....
mislio sam da si Wicca.....
Nisam znao da su se okupili, niti sam znao da su postali tak "poznati".....
gadno , gadno.....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nisam wicca. A ti uopće znaš tko su oni? Palo mi na pamet da ih smatraš sotonistima... :roll:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply