Black Rose koven...

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Gost wrote:
Gwydion wrote: Sredinom osamdesetih ih u Zagrebu organizovao lik koji je došao iz Ljubljane. To je više bio skup proto-ghota, koji su se onda nazivali darkerima. Postojali kratko i onda su rastureni. Prenaduvana priča sa čudnom i iznenađujućom pozadinom.
Ti misliš na one otpadnike iz krolianskih i lektorijanskih sekti koji su se okupljali kod zapadnog kolodvora?

Inače ime Black Rose za koven je izuzetno glupo i nepromišljeno ime. Prije ili kasnije će imati problema sa zakonom.
Bilo kakvo javno korištenje pojma "Crna Ruža", i u svojoj engleskoj verziji, će biti ispitano od strane policije. Čisto da vas upozorim, da kasnije ne bi bilo nismo znali.
Ne, Crna ruža se okupljala u kafeu Garuda. To je gotova priča već 20 godina i ne sumnjam da je kasnije bilo onih koji su pokušavali da se ogrebu o to ime za po nekii snošaj sa naivnim darkericama, po Dalmaciji i u Rijeci su se sretali takvi likovi, ali to je sve fejk verzija. Čpvek koji je bio osnivač se bio preselio u Beograd, žešće se bio angažovao u masoneriji, no malo je hapšen zbog nekih afera tako da se onda vratio u Zagreb, ima tome već dosta godina. Nemam pojma šta radi, ali sam duboko uveren da je Crna ruža defunct stvar već 20 god.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Koven crna ruža je fejk...prava black rose je gora.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Ti misliš na one otpadnike iz krolianskih i lektorijanskih sekti koji su se okupljali kod zapadnog kolodvora?

Inače ime Black Rose za koven je izuzetno glupo i nepromišljeno ime. Prije ili kasnije će imati problema sa zakonom.
Bilo kakvo javno korištenje pojma "Crna Ruža", i u svojoj engleskoj verziji, će biti ispitano od strane policije. Čisto da vas upozorim, da kasnije ne bi bilo nismo znali.[/quote]


nisam to znao... neznam gdje su se okupljali.... frend mi nešto pričao o njima.... bio je "član" dok se nije iselio.... a kad se iselio, kao da je nestao....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Soul Hunter wrote:Koven crna ruža je fejk...prava black rose je gora.

PRAVA crna ruža ?? prosvjetli me molim te.....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Otvoreite temu "Black Rose" pa se tamo raspravljajte!
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Evo link, pa tko želi može nam malo proučiti i dati suma sumarum...
http://wiccanpentagram.blog.hr/
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Već jedno vrijeme čekam njihov odgovor, nitko se ne javlja - vjerojatno nije ni zaživio.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

neupuštaj se u internet covene... nikad neznaš s kim imaš posla...
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Čisto radi informacija herm...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply