Black Rose koven...

azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

...
Last edited by azmoddon on Mon Dec 10, 2007 12:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Da smo svi mi nevjernici a samo engleska vjernici?
Jdno je vjerovatu u magiju a drugo prakticirati. Ja ne prakticiram ali vjerujem-!!
azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

...
Last edited by azmoddon on Mon Dec 10, 2007 12:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

I kažeš da se niti jedna grupa ljudi ne zaslužuje zvati kovenom. Mnogo čarobnjaka ne surfa pa nemože dokazati svoje moći,koje mogu biti veče od svih nas zajedno. Tao nemoj unaprijed govorit tko zaslužuje kakvu titulu.
azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

...
Last edited by azmoddon on Mon Dec 10, 2007 12:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

emina wrote:Nisam wicca. A ti uopće znaš tko su oni? Palo mi na pamet da ih smatraš sotonistima... :roll:
pa... pomislio sam jer sam negdje ko klinac čitao o udruzi ( al u hrvatskoj ) koja se nazivala ( il se još uvijek naziva ) Black Rose... dapače ovi nisu bili baš pogani, niti wicca....
ta je udruga navodno bila neka sekta... malo žešća...
neznam :D
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

hermitizam wrote:
emina wrote:Nisam wicca. A ti uopće znaš tko su oni? Palo mi na pamet da ih smatraš sotonistima... :roll:
pa... pomislio sam jer sam negdje ko klinac čitao o udruzi ( al u hrvatskoj ) koja se nazivala ( il se još uvijek naziva ) Black Rose... dapače ovi nisu bili baš pogani, niti wicca....
ta je udruga navodno bila neka sekta... malo žešća...
neznam :D
Sredinom osamdesetih ih u Zagrebu organizovao lik koji je došao iz Ljubljane. To je više bio skup proto-ghota, koji su se onda nazivali darkerima. Postojali kratko i onda su rastureni. Prenaduvana priča sa čudnom i iznenađujućom pozadinom.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

možeš li pojasnit... mislim da ih ima i dalje.... osvanuli u pred 3-4 godine plakati i grafiti po zgradama....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Gwydion wrote:
hermitizam wrote:
emina wrote:Nisam wicca. A ti uopće znaš tko su oni? Palo mi na pamet da ih smatraš sotonistima... :roll:
pa... pomislio sam jer sam negdje ko klinac čitao o udruzi ( al u hrvatskoj ) koja se nazivala ( il se još uvijek naziva ) Black Rose... dapače ovi nisu bili baš pogani, niti wicca....
ta je udruga navodno bila neka sekta... malo žešća...
neznam :D
Sredinom osamdesetih ih u Zagrebu organizovao lik koji je došao iz Ljubljane. To je više bio skup proto-ghota, koji su se onda nazivali darkerima. Postojali kratko i onda su rastureni. Prenaduvana priča sa čudnom i iznenađujućom pozadinom.
Ti misliš na one otpadnike iz krolianskih i lektorijanskih sekti koji su se okupljali kod zapadnog kolodvora?

Inače ime Black Rose za koven je izuzetno glupo i nepromišljeno ime. Prije ili kasnije će imati problema sa zakonom.
Bilo kakvo javno korištenje pojma "Crna Ruža", i u svojoj engleskoj verziji, će biti ispitano od strane policije. Čisto da vas upozorim, da kasnije ne bi bilo nismo znali.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja do sada nisam bila ni u kakvim kovenima, jer sam radila sama ali sam uvijek imala ljude oko sebe s kojima sam mogla pricat o magiji i parapsihologiji koji su bili iskusniji od mene.
A danas isto imam ljude oko sebe s kojima mogu pričat o tome samo što ja imam iskustva u jednim stvarima a oni u drugima. Tako da se međusobno nadopunjavamo. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply