torba :))

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja zadnjih par dana ko luđak šijem torbice za izradu amuleta, a neam blage kaj će mi. Tj, ideja mi je došla kad je moja pesica još bila živa i kad mi je trebo amulet da ostane živa (al nije bilo materijala :evil: ). Skladištim ih pod jastukom..
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Većina ima fazu skupljanja dal alata dal materijala. Cijela mi soba, potkrovlje, podrum, radna u teglama sa biljem. Imaš na blogu svojstva bilja, pa pogledaj koje bilje daje koje rezultate, pa tako puni u odgovarajuće vreće. Nije loše tu i tamo navijesit koju vrećicu.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Sad sam odlučio napravit pravu torbu. Danas sam napravio minijaturu, nakon Nove godine otić ću po materjal za veliki primjerak.

Bilje mi je popriličan problem jer ne znam gdje da ga nabavim.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Koje bilje?
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

desert rose wrote:prasina sa groba, cavli iz lijesa, zecja sapa
to mi ne miriši na dobro :lol:
User avatar
cornie
Posts: 26
Joined: Sun Dec 30, 2007 10:28 am
Location: VARAŽDIN

interesantno ....ali ne vjerujem da ijedna žena može držati kontrolu nad tim točno koliko stvari ima u bilo kojoj torbi :)
"Vidjeti svijet u zrncu pjeska, nebo u divljeme cvatu,
Držati beskraj na dlanu ruke i vječnost u jednome satu ...."
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

cornie wrote:interesantno ....ali ne vjerujem da ijedna žena može držati kontrolu nad tim točno koliko stvari ima u bilo kojoj torbi :)

Ma nemoj?! Ja imam puno stvari u torbi ali znam točno što imam unutra- što mi treba a što ne. :mrgreen:
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply