Vještičja kuhinja_domaći pripravci

User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Nisam rekao da mi je odvratna moja kosa ili nokti nego mi je glupo rezati ih u takve svrhe... No nema veze... sve u svemu ja taj ritual nikad neću napravit jer mi je sasvim nepotreban i bezveze... vi si samo pišajte u flašice i kopajte ih pored kuće... samo pazite da ih netko ne bi našao... i dobro ih zatvorite da ne bi procurilo pa da vam oko kuće smrdi po ustajaloj pišalini... ili je to možda i namjera... možda se tako i tjeraju zle sile... :D
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Šta onda radiš ovdje kad su ti te stvari bezvezne?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Nisu mi TE stvari bezvezne nego SAMO OVA stvar, odnosno ta boca!

I da ovojh temi je naslov "vještičja kuhinja_domaći pripravci", a ne "vještičji wc i što napraviti sa svojim izlučevinama"...
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

merlin715 wrote:Nisu mi TE stvari bezvezne nego SAMO OVA stvar, odnosno ta boca!

I da ovojh temi je naslov "vještičja kuhinja_domaći pripravci", a ne "vještičji wc i što napraviti sa svojim izlučevinama"...
Ako se vec imas namjeru baviti tim stvarima prije ili kasnije ćeš shvatiti da su i te stvari bitne pogotovo ako budeš htjela pomoći nekim ljudima ili se obraniti od nekih ljudi.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Postoje i drugačiji načini obrane, ovo nije jedini... Tvoj je problem ako ne znaš niti jedan drugi način obrane... Ali nema veze...
Ja svejedno mislim da bi ta boca trebala ići pod neku drugu temu a ne pod vještičju kuhinju... bar u neku kojoj je naziv obrana od uroka ili amajlije ili tako nešto... mislim da joj nije mjesto u kuhinji...
Ja nemam ništa protiv toga niti protiv ljudi koji ju rade nego sam samo iznio svoje mišljenje kako je to odvratno...

I ne želim se svađat zbog pišljive boce... jel može primirje? Ostavimo se toga... ok?
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

merlin715 wrote:Postoje i drugačiji načini obrane, ovo nije jedini... Tvoj je problem ako ne znaš niti jedan drugi način obrane... Ali nema veze...
Ja svejedno mislim da bi ta boca trebala ići pod neku drugu temu a ne pod vještičju kuhinju... bar u neku kojoj je naziv obrana od uroka ili amajlije ili tako nešto... mislim da joj nije mjesto u kuhinji...
Ja nemam ništa protiv toga niti protiv ljudi koji ju rade nego sam samo iznio svoje mišljenje kako je to odvratno...

I ne želim se svađat zbog pišljive boce... jel može primirje? Ostavimo se toga... ok?
Ima veze jer ja nisam nigdje rekao da ne znam za druge načine obrane tako da su tvoje pretpostavke samo proizvod tvoje mašte koje nemaju veze sa stvarnim stanjem

Budeš shvatio o čemu pričam kad pročitaš još koju knjigu i kad se počneš više baviti praksom.

Ako ti je tako lakše neka bude primirje iako se ja nisam svađao.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

I tako je svizac zamotao čokoladu u omot!
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
Geina Vrana
Posts: 21
Joined: Tue Mar 31, 2009 3:24 pm
Location: zagreb

ja doma s mamom radim sapune, kreme i razna ulja za mazanje.
na po četku sam pročitala o kupnji eteričnih ulja - nemojte ih kupovati na takvim mjestima kao što su etno dučani, dm i sli. to su sintetička ulja koja nisu namjenjena za ništa drugo nego lampice
prava ulja s mogu kupiti u bioljekarnama i to od Biomare ili Pranaproma - razlika je u tome što ta ulja smiju ići na kožu, čak se i pita (iako to ne preporučam) a razlika u cijeni nije toliko velika s obzirom na sintetička ulja

Najmagičnije ulje je ipak djevičansko maslinovo ulje... stvoreno za sve...
Čista i jednostavna istina nikad nije čist, ni jednostavna...
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

x.angelus wrote:ahahaha...
iz tehnoloških san zamalo isa na popravni
filtar preše, drobilice centrifuge,,,,
headache

jooj uzas tehnoloski mi je uff
BRATTIA
Posts: 12
Joined: Thu Oct 08, 2009 2:53 pm
Location: Split & Otok Brač

cekaj ali je ko ima tehnološke operacije u školi, jer ih ja na svu moju žalost imam
Post Reply