Poznate vještice

Post Reply
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Po slikama i videu ja mislim da je Diana bila bas jako dobra vještica??'Može netko reći dal je i baš je zakon ona slika gdje joj iz ruke neki prasak ide
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Adonis wrote:Po slikama i videu ja mislim da je Diana bila bas jako dobra vještica??'Može netko reći dal je i baš je zakon ona slika gdje joj iz ruke neki prasak ide
Mislisš na Princezu Dijanu? Meni je Olivia Robertson pričala da su njih dve bile jako dobre, ali sam zaboravio šta ju je tačno interesovalo, samo ne mogu da se setim da je rekla da je Diana bila witch?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nije bila, samo se zanimala za neka okultna područja. Dobro je poznato da je imala primjerice osobnu astrologinju..
Opa..Gdje si ti to sreo Oliviu Robertson?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

emina wrote:Nije bila, samo se zanimala za neka okultna područja. Dobro je poznato da je imala primjerice osobnu astrologinju..
Opa..Gdje si ti to sreo Oliviu Robertson?
Nie retko da se članovi britanskog plemstva interesuju za okultno. Princ Čarls, recimo, poodavno je odredio apanažu nekom ko je radio sa Ithel Colquhoun, a sve stoga da bi ovaj radio i publikovao stvari vezane za Enohijanski šah. Naravno to nije bilo na BBC-u :D
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Gwydion wrote:
Adonis wrote:Po slikama i videu ja mislim da je Diana bila bas jako dobra vještica??'Može netko reći dal je i baš je zakon ona slika gdje joj iz ruke neki prasak ide
Mislisš na Princezu Dijanu? Meni je Olivia Robertson pričala da su njih dve bile jako dobre, ali sam zaboravio šta ju je tačno interesovalo, samo ne mogu da se setim da je rekla da je Diana bila witch?
Je jer na kraju onog videa pise da je bila dobra vjestica i da je bila učiteljica i tako.
Post Reply