koven

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

tallamasca wrote:je li i hermi s vama?
Koga pitaš?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gwydion, tebe :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

tallamasca wrote:Gwydion, tebe :)
Onda je odgovor da nemam pojma, niti sam ikada imao neki kontakt sa njim van ovog foruma.
BRATTIA
Posts: 12
Joined: Thu Oct 08, 2009 2:53 pm
Location: Split & Otok Brač

ja bi stvarno voli da postoji bar neka grupica u splitu, bar za dijeliti znanje, jer neznanje dovodi do katastrofe
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

BRATTIA wrote:ja bi stvarno voli da postoji bar neka grupica u splitu, bar za dijeliti znanje, jer neznanje dovodi do katastrofe
ja sam iz splita. i nekako uvijek naletim na nekoga tko se bavi. ali u vecini slucajeva su to osobe koje su tek pocele i koje traze nekoga da ih savjetuje.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

tallamasca wrote:
BRATTIA wrote:ja bi stvarno voli da postoji bar neka grupica u splitu, bar za dijeliti znanje, jer neznanje dovodi do katastrofe
ja sam iz splita. i nekako uvijek naletim na nekoga tko se bavi. ali u vecini slucajeva su to osobe koje su tek pocele i koje traze nekoga da ih savjetuje.
:D ta sam... ma šalim se.. prije bi rekla da bi bilo lipo popit kavu sa nekim ko dijeli vaša stajališta..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
RodSvarogPerunVeles
Posts: 21
Joined: Thu Sep 01, 2011 9:40 pm

Miriam wrote:
tallamasca wrote:
BRATTIA wrote:ja bi stvarno voli da postoji bar neka grupica u splitu, bar za dijeliti znanje, jer neznanje dovodi do katastrofe
ja sam iz splita. i nekako uvijek naletim na nekoga tko se bavi. ali u vecini slucajeva su to osobe koje su tek pocele i koje traze nekoga da ih savjetuje.
:D ta sam... ma šalim se.. prije bi rekla da bi bilo lipo popit kavu sa nekim ko dijeli vaša stajališta..
Jbg, ja ne pijem kavu, samo pivo 8-)
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

godinama sam bio zainteresovan za podrucije za koven ali u beogradu i sarajevu ga nikada nisam niti nasao niti formirao
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
Post Reply