Molin pomoc hitno je :)

Post Reply
NissaConfused
Posts: 1
Joined: Sun Feb 26, 2012 6:34 pm

Prvo mi oprostite ako se ovo sve uopce ne radi ovako... Bit cu kratka i jasna... tj potrudit cu se da buden sta jasnija :/ Ovako saznala san nedavno od bake koja je na samrti da su se moj preci bavili "vjesticarenjen" i nasla san u konobi koja nije dugo ciscena grimoarij bakinog brata .. to mi je objasnjavalo dosta cudnih stvari koje bi mi se desavale u nekin situacijama i znak da nisan luda (valjda :D ) mama i tetke mi neznaju nista zbog neznan neke sheme s preskakanjen genracije zbog neke regrutacije od malih nogu nesto ovisi prepoznaju li dok smo dica nesto. uglavnon ovo sve zvuci toliko retardirnano, pogotovo meni koja san stvarno predani katolik i koja san u strahovima i panici zbog ovoga neko vrime..

Pa bi molila neku osobu koja takoder je generacijski to neko čudo (ispricavan se ako se neko uvridi) stvarno bi molila tu osobu da mi se javi na private da joj isprican sve od kad san bila dite i sve o tome sta san saznala jer me zanimaju njene/njegovi savjeti i misljenje)

Unaprid Van svima puno hvala :*
RodSvarogPerunVeles
Posts: 21
Joined: Thu Sep 01, 2011 9:40 pm

NissaConfused wrote:Prvo mi oprostite ako se ovo sve uopce ne radi ovako... Bit cu kratka i jasna... tj potrudit cu se da buden sta jasnija :/ Ovako saznala san nedavno od bake koja je na samrti da su se moj preci bavili "vjesticarenjen" i nasla san u konobi koja nije dugo ciscena grimoarij bakinog brata .. to mi je objasnjavalo dosta cudnih stvari koje bi mi se desavale u nekin situacijama i znak da nisan luda (valjda :D ) mama i tetke mi neznaju nista zbog neznan neke sheme s preskakanjen genracije zbog neke regrutacije od malih nogu nesto ovisi prepoznaju li dok smo dica nesto. uglavnon ovo sve zvuci toliko retardirnano, pogotovo meni koja san stvarno predani katolik i koja san u strahovima i panici zbog ovoga neko vrime..

Pa bi molila neku osobu koja takoder je generacijski to neko čudo (ispricavan se ako se neko uvridi) stvarno bi molila tu osobu da mi se javi na private da joj isprican sve od kad san bila dite i sve o tome sta san saznala jer me zanimaju njene/njegovi savjeti i misljenje)

Unaprid Van svima puno hvala :*
Interesantna tema, cudno ako ti se niko dosad nije javio...
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

NissaConfused wrote:Prvo mi oprostite ako se ovo sve uopce ne radi ovako... Bit cu kratka i jasna... tj potrudit cu se da buden sta jasnija :/ Ovako saznala san nedavno od bake koja je na samrti da su se moj preci bavili "vjesticarenjen" i nasla san u konobi koja nije dugo ciscena grimoarij bakinog brata .. to mi je objasnjavalo dosta cudnih stvari koje bi mi se desavale u nekin situacijama i znak da nisan luda (valjda :D ) mama i tetke mi neznaju nista zbog neznan neke sheme s preskakanjen genracije zbog neke regrutacije od malih nogu nesto ovisi prepoznaju li dok smo dica nesto. uglavnon ovo sve zvuci toliko retardirnano, pogotovo meni koja san stvarno predani katolik i koja san u strahovima i panici zbog ovoga neko vrime..

Pa bi molila neku osobu koja takoder je generacijski to neko čudo (ispricavan se ako se neko uvridi) stvarno bi molila tu osobu da mi se javi na private da joj isprican sve od kad san bila dite i sve o tome sta san saznala jer me zanimaju njene/njegovi savjeti i misljenje) ovako draga moja napisi ti meni lijepo sto to tebe muci posalji poruku pa da ja znam detelje pozdrav veronika

Unaprid Van svima puno hvala :*
Markosr
Posts: 9
Joined: Fri Jul 29, 2016 1:10 pm

Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me na mail [email protected] je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem
Post Reply