Pitanja iz vještičarstva

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ova stranica je u načelu ok... Evo ja ću se potruditi idućih dana na sajtu objaviti tekstove Ravena Tempesta: How To Bewitch i neke rituale iz njegove knjižice. Inaće već postoje na engleskoj inačici sajta: http://www.magicshadowbook.com
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

evo samo da vam se javim u zadnje vrijeme sam malo neaktivan na forumu ali to je zato jer čitam tri knjige od jednom imam nekog posla doma i imam posla oko svoje knjige sijenki. ali ako ima itko ikakvih pitanja ili nedoumica te ako ikoga išta zanima o meni slobodno pitajte jer svaki dan provjeravam postove onako u letu
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

q.lax wrote:evo samo da vam se javim u zadnje vrijeme sam malo neaktivan na forumu ali to je zato jer čitam tri knjige od jednom imam nekog posla doma i imam posla oko svoje knjige sijenki. ali ako ima itko ikakvih pitanja ili nedoumica te ako ikoga išta zanima o meni slobodno pitajte jer svaki dan provjeravam postove onako u letu
Eto, možeš se uključiti u uređivanje sajta, ako si upoznat s materijalom. Dapače.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

evo drage volje ali trenutno nisam u mogučnosti tražim posao. čim budem imao slobodnog vremena javim ti se
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

evo imam jedno pitanje čitao sam da postoji spell sa lutkom u kojemu možeš nekoga spriječit da oda tajnu ali piše da se moraju izgovorit odgovarajuče riječi pa me zanima mogu li to biti riječi koje sam izmislim ili postoje određene riječi.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
Lilian
Posts: 27
Joined: Sat Sep 19, 2009 1:07 pm

Ako zelis da ti knjiga Sjena sluzi,evo par informacija.
U nju se zapisuju Recepture,Ceremonije,Zaklinjanja te takoder osobna iskustva(mada ja to ne cinim)te svi oni obredi koji su velike vrijednosti za tebe.Da bi Knjiga imala efekt,moras ju posvetiti kao i svako osobno pomagalo.
Nitko ne smije vidjeti tvoju Knjigu,nitko ju ne smije dirnuti.Ona je samo tvoja i pripada samo tebi.Ukoliko je posvecena,svaki dodir druge osobe moze deaktivirati posvetu i uciniti je posve obicnom Knjigom.Cuvaj je dalje od drugih.

Sto se tice stapa,velika je razlika izmedu mog i tvoga.Ne bi o tome ali ako vec imas takav stap,pokusaj s ugraviranjem svog imena i posvetom takoder.Drzi ga u crvenoj svili i koristi ga kao pojacivac.On je povezan s elementom vatre,i centrom za osobno ja,kao i volju i snagu osobe.Povezan je s Rogatim Bogom.
S njime se kontroliraju odredene Sile.S obzirom da imas takav stap,sve ostale informacije bile bi ti posve nekorisne,osim mozda jedne,nikad ga nemoj drzati u ljevoj ruci.

Od pomagala koja ce ti biti korisna na putu koji si zacrtao su sljedeca:
Athame
Pehar
Pentakl
Oltar (ne smatra se pomagalom ali je obavezan)
Kadionik
Oltarni svijecnjaci
Zrtvena posuda

Ovo su ona osnovna.Ima ih mnogo vise,za neka vjerovatno nisi ni cuo.Neka ti vjerovatno nece biti ni potrebna pa ih nisam ni spomenula.Vidjet ces s vremnom dali ces ostati pri svome i prosiriti svoje znanje ili ce te zelja za svime napustiti nakon odredenog vremena.
Oni koji nikada ne mjenjaju misljenje,cjene sebe vise nego Istinu!
matisha
Posts: 5
Joined: Tue Aug 04, 2009 8:49 pm

Možemo li tu svoji Knjigu pisati u obicnu biljeznicu ili neki rokovnik? Ili to treba da bude nesto posebno? Ja svoju pisem u biljeznicu sa tvrdim koricama i trudim se svakako da nikome ne dođe na oko...Jako mi je drago da ima ljudi koji se zanimaju za ove teme i voljela bih se vise povezati s nekima,jer vidim da ima ljudi koji se jako dobro razumiju...Ja sam duze vrijeme proucavala ove teme sad se vise i predanije posvecujem.....Pozdrav svima!
User avatar
Lilian
Posts: 27
Joined: Sat Sep 19, 2009 1:07 pm

Knjiga Sjena je osobno pomagalo koje ti sluzi cijeli zivot.
Imati nekoliko manjih Knjiga Sjena je dakako uvijek losiji izbor nego imati jednu dovoljno veliku koja ce biti dovoljna za sve a da neces morati uz nju dodavati jos koju.
Savjetujem ti uzeti bunt papira i dati uvezati.Ili imas za kupiti Velike Biljeznice tvrdih korica,ali nekoliko puta deblje od onih obicnih s tvrdim.
Rokovnik takoder moze posluziti.Ali obicne biljeznice nikako..to bi bilo vrijedanje.
Mozes ju ukrasiti s cime god zelis,crtati,ljepiti slike Bozanstva ali je nikad nemoj paliti niti trgati listove iz nje,jer je svaki list dragocjen.
Oni koji nikada ne mjenjaju misljenje,cjene sebe vise nego Istinu!
Post Reply