Primarni element

Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Ja sam jarac u horoskopu.A napravio sam vježbu koju sam našao na forumu.Uglavnom ispostavilo se da sam voda.To mi se čini objašnjava stvari,Višu volim ronit nego plivat u vodi.Kada sam u vodi osjećam se potpuno slobodno,i tako
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

e, thanks uč.! Ovo je bilo zanimljivo. Probala sam više puta i svaki put je bilo hladno, malo baš vjtreovito.....voda, jel tak?
I da se uvjreim pitala sam frendicu koja pritom nije znala za to želi li probati i rekla je da osjeća užarenu kuglu.........
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Hm... Zanimljivo... Čini se da si mi ti dala odgovor na pitanje koje sam skriveno tražila :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Super! A to bi bilo?
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Riječ je o jednoj teoriji koju smo ja i kolega stvorili na osnovi promjena elementa. Nekima je situacija kao tebi- projeciras energiju u jednom elementu, a kad netko sa strane dotakne ti ruku bude drugi element, a neki koji su odjednom potpuno promjenili element (npr. sve do sada koristio vatru odjednom moze jedino vodu i dvoelementi (oni koji su mogli 2 elementa - pozicija izmedu 2 elementa- sada su cisti element i mogu koristiti samo taj element.).

Nisam tila odmah napisat razlog zasto sam otvorila ovu temu jer sam tila vidit oce li mi netko rec ono sto me zanima.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Samhain
Posts: 13
Joined: Mon Apr 28, 2008 5:49 pm

vidim da ima koristi od vode i vatre. bar neke. al kakvu korist ja imam od zraka? neki pokušavaju materijalizirat vodu il vatru. pretpostavljam da ja ne mogu to napravit sa zrakom. al dobro. zanima me samo šta ja mogu sa zrakom. ak vam nije bed. poz.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

tornado.... :lol:
User avatar
Samhain
Posts: 13
Joined: Mon Apr 28, 2008 5:49 pm

heh. al ozbiljno sad. nit se mogu ladit kolko sam skužio a i nejde mi baš neš pa energiju ispucavam na biciklu nemrem stalno radit silopte. aj malo konkretnije. hvala.
User avatar
Tsotsi
Posts: 9
Joined: Sun May 25, 2008 10:41 am
Location: Zagreb

Makar bih trebala bit zrak po horoskopu jer sam vaga, moj je element definitivno voda.Odrasla sam uz nju(more), najljepse i sigurnije se osjecam u njoj, kad ronim u dubokom moru, nevolim plivat, mogu razgovarat s morem, u njemu vidim majku koju nemam i koja me stiti i duze gledanje u njega baca me u neko satnje haluciniranja,volim i kisu, necu sad objasnjavat kak znam da je voda al definitivno je.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Tsotsi wrote:Makar bih trebala bit zrak po horoskopu jer sam vaga, moj je element definitivno voda.Odrasla sam uz nju(more), najljepse i sigurnije se osjecam u njoj, kad ronim u dubokom moru, nevolim plivat, mogu razgovarat s morem, u njemu vidim majku koju nemam i koja me stiti i duze gledanje u njega baca me u neko satnje haluciniranja,volim i kisu, necu sad objasnjavat kak znam da je voda al definitivno je.
hey tako i ja uvijek lakše spavam kada vani pljušti kiša i volim vodu jer oduzme sve zemljane zakone kada u njoj roniš.Ona je moj primarni element def
Post Reply