Primarni element

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

angelspring, si ti muško il žensko? Mislim, sorry šta pitam al pišeš bezlične postove.

Ja skužio zaš me vatra i voda hebu. Na granici sam, izabrao sam vatru a možda bi voda bila bolji izbor. Sad mi je fora gurat ruku u vatru a niš mi nije. :lol: Neki dan gasio svijeću (puhnuo) pa mi vosak doletio u facu. :lol:
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Eagles wrote:angelspring, si ti muško il žensko? Mislim, sorry šta pitam al pišeš bezlične postove.

Ja skužio zaš me vatra i voda hebu. Na granici sam, izabrao sam vatru a možda bi voda bila bolji izbor. Sad mi je fora gurat ruku u vatru a niš mi nije. :lol: Neki dan gasio svijeću (puhnuo) pa mi vosak doletio u facu. :lol:
a cuj..ja sam ti angel...andjeli nemaju spol ;) :D a sto se voska tice mora da si posteno puhnuo :D
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

angelspring wrote:ja sam totalna voda....dubinska :D
Ne lazi narod. I ja sam stena a zelim da sam more. :)
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Prema čemu to određujete? Prema horoskopu?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Bezlični wrote:
angelspring wrote:ja sam totalna voda....dubinska :D
Ne lazi narod. I ja sam stena a zelim da sam more. :)
kako ti to molim te lijepo konstatiras? na temelju cega? ja sam stvarno totalna voda ...
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

emina wrote:Prema čemu to određujete? Prema horoskopu?
ja sam odredila dugogodisnjem promatranju sebe iznutra...i shvatila da je moje bice uglavnom vodeno, voda je moj element u svakom smislu...da i u horoskopu sam riba a u majanskom kao sto rekoh crveni mjesec sto je isto voda...
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Moj primarni element je vatra, a u horoskopu sam djevica... nema veze jedno sa drugim.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

angelspring wrote:
emina wrote:Prema čemu to određujete? Prema horoskopu?
ja sam odredila dugogodisnjem promatranju sebe iznutra...i shvatila da je moje bice uglavnom vodeno, voda je moj element u svakom smislu...da i u horoskopu sam riba a u majanskom kao sto rekoh crveni mjesec sto je isto voda...
Na osnovu tvog horoskopa. U karakeru jesi voda, al nisi totalna voda. Na dosta polja nisi voda. Imas jak vodeni element to stoji.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Bezlični wrote:
angelspring wrote:
emina wrote:Prema čemu to određujete? Prema horoskopu?
ja sam odredila dugogodisnjem promatranju sebe iznutra...i shvatila da je moje bice uglavnom vodeno, voda je moj element u svakom smislu...da i u horoskopu sam riba a u majanskom kao sto rekoh crveni mjesec sto je isto voda...
Na osnovu tvog horoskopa. U karakeru jesi voda, al nisi totalna voda. Na dosta polja nisi voda. Imas jak vodeni element to stoji.
pa cuj da sam sama voda bi se razlila :D pa mora me nes drzat na okupu ;) hehe
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ima ti i ta na mistu :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply