Primarni element

User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

koliko znam primarni element je onaj koji netko koristi u izvođenju rituala ili spella, onaj koji najlakše proicira, vizualizira...i kakve to veze ima s tim koji je ta osoba horoskopski znak??? isto ne znam kakve veze ima što netko voli ić na more...možda sam u krivu ali mislim da to nema veze s tim.
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

meni ovo nikak ne uspijeva... help, nemam koncentracije? jeino kaj sam uspjela da sam poslije mngo pokušaja imala problema sa groznim crvenilom lica, kad god bi nekaj pomislila bila sam crvena i vrela... naravno da to nema veze s ovime al ja inače nisam baš tak rumena djevojčica, ni ikad bila...zapravo nisam ni djevojčica :?
Ut sementem feceris, ita metes.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Succubus Lilith wrote:koliko znam primarni element je onaj koji netko koristi u izvođenju rituala ili spella, onaj koji najlakše proicira, vizualizira...i kakve to veze ima s tim koji je ta osoba horoskopski znak??? isto ne znam kakve veze ima što netko voli ić na more...možda sam u krivu ali mislim da to nema veze s tim.

zapravo ja mislim da ima mnogočega.Ja kada vršim prizemljivenje tj neki oblik vršim je s vodom te crpim energiju iz vode.Puno mi je lakše tako negoli s vatrom i zemljom.Isto tako sam sam osmislio voj ritual čišćenja koji uključuje vizualiziranje kako voda odnosi svu nečistoću i prljavštinu iz mene i poslje toga se bolje osjećam.Isti takav osjećaj imam i kad sam u vodi ne osjećam se sputano i zarobljeno i s vodom se jedino povezujem što ni s jednim drugim elementom ne mogu.

I tako sve ostaje na h2o
User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

dakle tebi je najlakše radit s vodom ali koliko vidim nisi spominjao horoskopski znak jer nema veze s njim, je li tako?
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Succubus Lilith wrote:dakle tebi je najlakše radit s vodom ali koliko vidim nisi spominjao horoskopski znak jer nema veze s njim, je li tako?



pa za mene ne vrijedi moj horoskopski element to jest zemlja. jER UOPĆE NEMAM, KARATERISTIKE ZEMLJE VIŠE ZRAKA I VODE.
BRATTIA
Posts: 12
Joined: Thu Oct 08, 2009 2:53 pm
Location: Split & Otok Brač

ja sam oduvijek bio voda, i nadam se da cu takav ostat, posebice zbog toga sto se bavin elementalnom magijom (tocnije elementalnom vodenom magijom), pa mogu samo rec da mi je olakšano upravljanje vodom a kad sam provao sa vatrom, recimo samo da je izbilo par požara u blizini.
tako da ne želim experimentirati sa necim nestabilnim i jos ktome necim sta mi ne odgovara po primarnom elementu
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ja u zadnje vrijeme mogu oba elementa. i vatru i vodu. s tim da sam sa vatrom puno jaca nego sa vodom. nasla sam se izmedu dva elementa, ne mojom krivicom, ali urzo cu i to rijesit :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply