Magična imena

Post Reply
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Magovi od davnih vremena imaju potrebu za magičnim imenima. Ta je potreba najviše istaknuta u doba spaljivanja vještica.

Magovi su do svojih magičnih imena dolazili na razne načine. Nadimci iz davnih vremena postajali su im nova, tajna imena po kojima su bili poznati u čarobnjačkoj zajednici. Neki su zadržali imena koja su im dali njihovi voljeni i dodali još koju riječ.

Neki su do svojih imena dolazili anagramima svojih pravih imena. Takva imena dugo su bila na vrhuncu popularnosti.

Možda je baš magova omiljena životinja postala dio njegovog magičnog imena.

Ima raznih načina, upotrijebite maštu. Nikako nemojte žuriti s donošenjem magičnog imena.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja sam sebi nadjenuo ime Eagles Wood. Eagles zato što je orao moj simbol otkad sam otvorio blog, a Wood zato što me zovu Drveni.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Eagles wrote:Ja sam sebi nadjenuo ime Eagles Wood. Eagles zato što je orao moj simbol otkad sam otvorio blog, a Wood zato što me zovu Drveni.
Eagles je mnozina
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Je. Objašnjavam zašto Eagles, ne ono što-već si ti mislio..
User avatar
inej
Posts: 14
Joined: Mon Nov 22, 2010 5:27 pm
Location: Zadar

Dugo sam se mucila sa odabirom imena, pa sam zbrajala slova, racunala kako bi se trebala zvati..i nista mi nije odgovarao. I onda sam se jedno jutro probudila i shvatila sam da sam Inej. Jednostavno stopila sam se sa ovim imenom, bez ikakvog objasnjenja, osjecas da to tako treba biti.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

jednostavno mi to ime odgovara, nadas se uvjek boljeme nego sto u momentu jeste
Post Reply