Talismani i Hamalije

User avatar
marijan_new
Posts: 3
Joined: Sat Dec 29, 2007 12:54 am
Location: slatina

ovako ... :D
Svi žudimo za srećom u ljubavi, poslu, novcu, zdravlju ... općenito u životu.
talisman bi pomogao čovijeku od zla i bolesti, on bi bio ono što je svakome čovijeku potrebnoo u pojedinoj situaciji...
Ako ima netko neku informaciju o izradi talismana ili hamalija volio bih ih vidjeti na forumu ... :)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Osim ako nisi iniciran u 38 stupanj crvenog zmaja, i ako nemaš pijetla koji govori ljudskim glasom, a supruga da ti je afromaerikanka, nema šanse da napraviš amajliju niti talisman.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

marijan_new wrote:ovako ... :D
Svi žudimo za srećom u ljubavi, poslu, novcu, zdravlju ... općenito u životu.
talisman bi pomogao čovijeku od zla i bolesti, on bi bio ono što je svakome čovijeku potrebnoo u pojedinoj situaciji...
Ako ima netko neku informaciju o izradi talismana ili hamalija volio bih ih vidjeti na forumu ... :)
Nije problem da ti iscrtaš neke kuke i kvake po papiru, metalnoj ploči ili čemu već. Problem je kako ćeš to posvetiti. Tj moraš biti u stanju da prizoveš onu silu koja zapravo obavlja posao. Plus što kad tako petljaš sa zdravlje i ostalim direktno se uplićeš u karmu. Dakle ... :D
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Gost wrote:Osim ako nisi iniciran u 38 stupanj crvenog zmaja, i ako nemaš pijetla koji govori ljudskim glasom, a supruga da ti je afromaerikanka, nema šanse da napraviš amajliju niti talisman.
MOLIM :o :shock: :D :?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Imam ja negdje kako se rade talismani i kako se pune i neke primjere. Čim nađem postat ću (iako mislim da već jesam negdje)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

tallamasca wrote:Imam ja negdje kako se rade talismani i kako se pune i neke primjere. Čim nađem postat ću (iako mislim da već jesam negdje)
OK, evo ovde jedne stare knjige koju je Slavinski sastavio, doduše prilično na momente pogrešno i nepotpuno, o pravljenju talismana. Srećno u istraživanju:

Zivorad Mihajlović Slavinski - Talismanska magija

Code: Select all

http://rapidshare.com/files/99539334/Zivorad_Mihajlovic_Slavinski_-_Talismanska_magija.pdf
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Živorag (živa raga) mihajlović debiliniski
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Jaz
Posts: 45
Joined: Wed Jul 09, 2008 1:00 am

evo prijatelju, ja ti preporučam F.Bardona... pa kad napraviš Talisman, ti nam ljepo javi kako radi... ovo dvoje su previše ozbiljni... hihihi
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

-Jedan od osnovnih postulata, a i mnogi okultisti su navodili.....tko je krenuo za moćima, materijalnim, i inime.....bolje mu je da nikad nije stao na stazu mudrosti....


Zaista svi koji se igraju, tandrče, mlate praznu slamu, prodaju muda pod bubrege uništavajući svetu umjetnost, umjesto da im je to životno usmjerenje i način života.... bolje da se nisu ni rodili..... prokleti bili


Robovi su da služe!
(Liber AL vel Legis)
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

hmmm...reko si ko zudi za moci...a sta ako netko napravi talisman namjenjen tome da svom vlasniku omoguci lakse ucenje i koncentraciju...zar je i to pogresno? zar je i to vec put lijeve ruke...?
i talismani mogu sluziti u dobre ciljeve...
cemu stalno to proklinjanje?
Post Reply