Talismani i Hamalije

User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

A zasto ne bi dosao do te koncetracije razvijanjem iste? Ovo meni zvuci kao kad mene pitaju ljudi ako im mogu hipnozom sredit da poloze ispite bez da uce...

Ljudi tako cesto traze rjesenja "carobnim stapicem"...
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

ja mislim da je ovaj primjer koji sam naveo dobar i da to nije trazenje ispunjenja citavog cilja vec mala pripomoc....tu nevidim nista lose...

a sta je sa talismanima koji sluze za zatitu??? zar je i to lose???
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Pripomoc cemu?
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

pa ako si upoznat sa talismanskom magijom barem donekle...trebo bi znati da talisman nece npr nauciti za tebe...on ti pomaze recimo da bolje pamtis ili da se bolje skoncentriras pri ucenju...isto za novac...nece ga on donjeti samo tako...mozda privuce klijente u firmu onoga ko zeli vise novaca...ali novci nece pasti s neba...eto primjera za pripomoc....

a sto je sa zastitom...zar je i to lose ?
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

To tako ne funkcionira samo s talismanima nego i sa puno drugih stvari.. No, ja i dalje ne shvacam.. pomaze da se bolje skoncetriras... to meni i dalje zvuci kao gotovo rjesenje bez razvijanja svoje koncetracije.. zato sam pitao pripomoc cemu..

A i paralelu s novcem opet ne kuzim.. U tvom slucaju imas ducan, firmu.. a sto imas kod ucenja?

Moguce da sam samo naucen na idiote koji me cesto pitaju za cuda kao "carobnim stapicem" pa se ne shvacamo :)

P.S.
A pitanje sa zastitom i dalje ne kuzim... osim ako ne impliciras da sam ja rekao za ovo prvo da je lose?
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

a neznam...ja nikako ne nislim da ako napravim talisman za novce da ce novci padati sa nebe nego da ce on pomoci pri tome da covijek uspije zaraditi...

a sto se zastite tice...na govorim ja da si ti reko da je to prvo bilo lose...samo pitam ima li sta lose ako se covjek pomocu amuleta zastiti od uroka(kao primjer)?
Brighid
Posts: 7
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:46 pm

Probala sam jednom napraviti talisman.. (naglašvam da tad nisam znala NIŠTA o magiji)
Tražila sam po internetu (bravo ja :| ) kako napraviti jedan jer sam bila očajna , imala sam stalno nesreću i tako...
Rezultati su bili za plakati. Uništila sam prelijepi lančić, nisam ništa postigla, a sad mi samo stoji u sobi, u nekoj kutijici i neznam gdje ću s njim. Svaki put kada ga uzmem u ruke imam temperaturu po tjedan dana. (dva puta se to desilo, prvi puta kad sam tražila novce koje sam skrila u sobi i zaboravila gdje, otvorila kutijicu gdje je on i njega uzela, a drugi puta kada sam spremala sobu ispao je iz kutijice. )
Trebam savjet, neznam dal da ga bacim, može s nekim drugim u dodir doći, što drugo napraviti...
(pravi primjer kako se treba informirati prije bilo čega)
Post Reply