Pentagram

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Joj kako me sada iživcirao ovaj na filmu.Neko im zapalio vatru i oni je ugasili kada ugledaju pentagram.I ova pita što je ovo,a ovaj odmah Pentagram VRAŽJI ZNAK :o .Kako me to iživcira.
User avatar
MaGick15
Posts: 51
Joined: Fri Dec 28, 2007 4:43 pm
Location: Zagreb

Da ali koliko ja znam sotonistički znak je obrnuti pentagram, kao i obrnuti križ.

I tako od pentagrama koji predstavlja život, dobro i sve pozitivno kad se preokrene nastaje pentagram koji predstavlja smrt, zlo i sve negativno. Tako je i sa križom.

Inaće gornji vrh pentagrama predstavlja i duhove iliti duhovni svijet koji je po običnom pentagramu okrenut gore i prikazuje svijet duhova iznad nas, a sotoisti ga imaju naopačke zato što smatraju da se duhovi nalaze ispod njih te da su oni podređeni njima.

Ali koliko god to sotonisti preuzimali okrenuti pentagram se koristi i u magiji i to najčešće kod petljanja u duhove.

Ovo što ljudi misle za pentagram tako samo pokazuju svoje neznanje u tom području. Njima je svejedno da li je pentagram okrenut prema gore ili prema dolje... Njima je to isto, ali šta ćeš... nisu oni krivi... kriva je današnja civilizacija i crkva koja njome upravlja. :D
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

MaGick15 wrote:Da ali koliko ja znam sotonistički znak je obrnuti pentagram, kao i obrnuti križ.
Obrnuti križ je poznati kršćanski simbol.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Qute
Posts: 19
Joined: Wed Dec 26, 2007 4:05 pm

gle, bapho je isto ovdje! ste rekli da je pentagram zlatni rez u prirodi odnosno ektropijska i entropijska spirala u prirodi ovisno da li je rastući ili padajući! :D
i da: pentagram nije simbol sotonizma već je to hexagram. karta d Devil.
pentagram u krugu (vidi baphometovu veneru) je korišten u magijskim ritualima i ceremonijama.
tko miješa okultizam i sotonizam u prvu ruku, bolje mu je da ništa više ovdje ne posta. :mrgreen:
magija=programiranje nesvijesnog. a zakaj samo ne bit u svojoj podsvijesti? 8-)
User avatar
Qute
Posts: 19
Joined: Wed Dec 26, 2007 4:05 pm

MaGick15 wrote:Da ali koliko ja znam sotonistički znak je obrnuti pentagram, kao i obrnuti križ.

I tako od pentagrama koji predstavlja život, dobro i sve pozitivno kad se preokrene nastaje pentagram koji predstavlja smrt, zlo i sve negativno. Tako je i sa križom.

Inaće gornji vrh pentagrama predstavlja i duhove iliti duhovni svijet koji je po običnom pentagramu okrenut gore i prikazuje svijet duhova iznad nas, a sotoisti ga imaju naopačke zato što smatraju da se duhovi nalaze ispod njih te da su oni podređeni njima.

Ali koliko god to sotonisti preuzimali okrenuti pentagram se koristi i u magiji i to najčešće kod petljanja u duhove.

Ovo što ljudi misle za pentagram tako samo pokazuju svoje neznanje u tom području. Njima je svejedno da li je pentagram okrenut prema gore ili prema dolje... Njima je to isto, ali šta ćeš... nisu oni krivi... kriva je današnja civilizacija i crkva koja njome upravlja. :D
;) 8-)
magija=programiranje nesvijesnog. a zakaj samo ne bit u svojoj podsvijesti? 8-)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Qute wrote:gle, bapho je isto ovdje!
Ima me diljem interneta :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Qute wrote: i da: pentagram nije simbol sotonizma već je to hexagram. karta d Devil.
:D Kaj si još uvijek na tim teorijicama?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Qute
Posts: 19
Joined: Wed Dec 26, 2007 4:05 pm

Gost wrote:
Qute wrote: i da: pentagram nije simbol sotonizma već je to hexagram. karta d Devil.
:D Kaj si još uvijek na tim teorijicama?
ooo, pa ti ovisiš o drugima. žudiš za nekom reakcijom? :lol: :lol: :lol:
magija=programiranje nesvijesnog. a zakaj samo ne bit u svojoj podsvijesti? 8-)
User avatar
Qute
Posts: 19
Joined: Wed Dec 26, 2007 4:05 pm

Baphomet wrote:
Qute wrote:gle, bapho je isto ovdje!
Ima me diljem interneta :D
bolje te našli. bivši moderator forum.hr-a :D 8-)
malo sam još prije doradio i taj tvoj pentagram: :)
Image
pentagram je uglavnom uvijek vezan uz dizanje energije. ;)
magija=programiranje nesvijesnog. a zakaj samo ne bit u svojoj podsvijesti? 8-)
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Ajd preko astrologije da zakljucimo koja strana pentagrama sta znaci i zasto? :)
Image
Create-Destroy-Enjoy
Post Reply