Pentagram

User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Evo manjeg tjerajuće rituala pentagrama, iako, napominjem da sam ga radio u kombinaciji sa ritualom heksagrama (kojeg si sami nađite na netu ;) ):

1. Iznad sebe vizualizaraj kuglu bijele svjetlosti, stavi desnu ruku na tu kuglu i povuci svjetlost prema čelu

2. dotakni čelo i vibriraj ATEH (Tebi).

3. Dodirni rukom pleksus i vibriraj MALKUT.

4. Dodirni desno rame i vibriraj VE-GEBURAH

5. Dodirni lijevo rame i vibriraj VE-GEDULAH

6. Skupi dlanove na grudima i vibriraj LE-OLAHM, AMEN

7. Okrenut istoku nacrtaj pentagram (počni od lijevog, donjeg vrha prema vrhu) sa magijskim
oružjem (ja sam koristio bodež), Znak Horusa (Ulazećeg) u pentagram, vibriraj IHVH (je-ho-va).

8. Okrenut jugu nacrtaj pentagram, Znak Horusa (Ulazećeg) u pentagram, vibriraj ADNI (a-do-na-i).

9. Okrenut zapadu nacrtaj pentagram, Znak Horusa (Ulazećeg) u pentagram, vibriraj AHIH (e-he-jeh).

10. Okrenut sjeveru nacrtaj pentagram, Znak Horusa (Ulazećeg) u pentagram, vibriraj AGLA (a-ga-la).


11. Okrenut istoku, raširi ruke u obliku križa i reci:

12. Ispred mene je Rafael (vibriraj)

13. Iza mene je Gabriel (vibriraj)

14. S desna mi je Mihael (vibriraj)

15. S lijeva mi je Uriel (vibriraj)

16. Oko mene plamte Pentagrami,

17. Iznad mene je Heksagram.

18. Ponovi Kabalistički Križ od 1 - 6
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

mislim da malo njih ovdje zna što je to znak Horusa
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:mislim da malo njih ovdje zna što je to znak Horusa
Nek se potrude i pronađu na internetu ;)

Možda usput nađu nešto poučno.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Zaboravih reći da kod izvođenja Horusovog znak pripaze na leđa :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

ok, ali zar ga ne treba zatvorit nakraju? I čemu to uopče služi? Ili ovo nije cijeli ritual?
i da, što bi to bio uzlazeći znak?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

emina wrote:ok, ali zar ga ne treba zatvorit nakraju? I čemu to uopče služi? Ili ovo nije cijeli ritual?
i da, što bi to bio uzlazeći znak?
Ne razumijem šta bi zatvarala.

U vulgarnom smisli služi za energetsko uravnoteženje osobe i pripreme prostorije za rad.

Cijeli je.

E jeste lijeni :D

1) izbaci desnu nogu, tijelom naprijed, podigni ruke u visinu očiju i prislonite ih na sljepoočnice i
izbacite prema naprijed tako da stojite u tipičnom položaju Boga Horusa (http://users.bestweb.net/~kali93/horus.jpg)
2) povuci desnu nogu, stavite desni kažiprst preko usana (Bog Harpokrat, znak Tišine).

Vi'š vraga, zaboravih na znak tišine ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

:P
Tako znači.. Hvala što si ovo podijelio s nama.
Znači ovo bi mogla da bude kofeinska zamjena :) šalim se, neću to dirat nisam bliska s "Egiptom", dosta mi je iznenađenja.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Hvala Baphomet!!!
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

6. Skupi dlanove na grudima i vibriraj LE-OLAHM, AMEN
15 razlicitih vrsta rituala, koliko ja znam treba da se rasire. A umesto Amen moze i AUM.
7. Okrenut istoku nacrtaj pentagram (počni od lijevog, donjeg vrha prema vrhu) sa magijskim
oružjem (ja sam koristio bodež), Znak Horusa (Ulazećeg) u pentagram, vibriraj IHVH (je-ho-va).
Moze i figom. Stisnutom pesnicom sa palcem izmedju kaziprsta i srednjaka.
Gost wrote:mislim da malo njih ovdje zna što je to znak Horusa
:lol:
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Bezlični wrote:
6. Skupi dlanove na grudima i vibriraj LE-OLAHM, AMEN
15 razlicitih vrsta rituala, koliko ja znam treba da se rasire. A umesto Amen moze i AUM.
7. Okrenut istoku nacrtaj pentagram (počni od lijevog, donjeg vrha prema vrhu) sa magijskim
oružjem (ja sam koristio bodež), Znak Horusa (Ulazećeg) u pentagram, vibriraj IHVH (je-ho-va).
Moze i figom. Stisnutom pesnicom sa palcem izmedju kaziprsta i srednjaka.
Ima raznih verzija, od kojih sam neke i sam isprobao.

Ovo je verzija koju sam koristio i koja mi je bila najefikasnija.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply