Pentagram

finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

tallamasca wrote:...svejedno sotonisti neaju nista svoje...
talla nebih se slozio s tobom da sotonisti nemaju nista svoje....Imaju svoje rituale, zar ne?
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

Bezlični wrote:
6. Skupi dlanove na grudima i vibriraj LE-OLAHM, AMEN
15 razlicitih vrsta rituala, koliko ja znam treba da se rasire. A umesto Amen moze i AUM.
-točnije AUMGN...no to je thelemitska verzija.
7. Okrenut istoku nacrtaj pentagram (počni od lijevog, donjeg vrha prema vrhu) sa magijskim
oružjem (ja sam koristio bodež), Znak Horusa (Ulazećeg) u pentagram, vibriraj IHVH (je-ho-va).
Moze i figom. Stisnutom pesnicom sa palcem izmedju kaziprsta i srednjaka.
Gost wrote:mislim da malo njih ovdje zna što je to znak Horusa
:lol:
-Može i figom....to je također thelemitska verzija. Figa simbolizira falus što ima velike veze u thelemi....
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
dreamy
Posts: 1
Joined: Wed Jul 02, 2008 10:16 am

Jaz wrote:Image


ovo je sad potpuno... i jako bitno...
imam još jednu malu napomenu, početnik može khmmm imati manjih ili većih problema. obićno je rijeć o manjoj neravnoteži, manji problem bi bio da na primjer sanja ili izrazito smiješan san ili izrazito tužan san... no taj če ga osječaj pratiti cijeli dan... veći bi problem bio da ne sanja nego u stvarnosti doživi neki emotivni ispad koji mu neče biti lako objasniti poput navale bijesa ili smijeha.. riječ je o neravnotežama koje se mogu javiti... no sad... preživjeti čete... a ako netko misli da mu treba pomoći neka posta na forumu... pa čemo objasniti kako si može pomoći.
ALI SVAKAKO OVO SAVLADAJTE!
radim LBRP verziju iz Liber O-a, 2 X na dan 2 mjeseca otprilike i nisam imala ni manjih ni većih problema :P imam li jednostavno sreće il ga možda ne radim dobro?

drugo pitanje, koliko bi po vašem mišljenju / iskustvu trebalo *otprilike* proći vremena svakodnevne prakse prije nego mogu početi sa ostalim praxama, recimo srednjim stubom ili manjim tjerajućim ritualom hexagrama? jasno mi je da je individualno i da ovisi i o efektima koj će LBRP imati, zanima me *otprilike*.. hvala :)
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Jaz wrote:Image
ž.

ovo je sad potpuno... i jako bitno...
imam još jednu malu napomenu, početnik može khmmm imati manjih ili većih problema. obićno je rijeć o manjoj neravnoteži, manji problem bi bio da na primjer sanja ili izrazito smiješan san ili izrazito tužan san... no taj če ga osječaj pratiti cijeli dan... veći bi problem bio da ne sanja nego u stvarnosti doživi neki emotivni ispad koji mu neče biti lako objasniti poput navale bijesa ili smijeha.. riječ je o neravnotežama koje se mogu javiti... no sad... preživjeti čete... a ako netko misli da mu treba pomoći neka posta na forumu... pa čemo objasniti kako si može pomoći.
ALI SVAKAKO OVO SAVLADAJTE!

Pa normalno da ce da dodje do komplikacija kada se okrecu non stop,a ako uzmemo u obzir i strah od toga shto se bi se moglo dogoditi........

Da pitam sad ja tebe neshto,ali da mi odgovorish iskreno.... ;)
Shta se dogadja kada ti izvedesh taj ritual?
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

-Da li uopće znaš za što se koristi LBRP? Prouči za što se koristi i onda nečeš postavljati ovakva pitanja ;)

-Mislim da se može odmah početi s praksama poput LBRH i srednjim stupom, dok neki govore da tek kad se dobro razumije praksa LBRPa
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Srednji stub može odmah da se radi i ako se radi pametno, onda po pravilu nema loših posledica. Heksagrami nisu radjeni u spoljnom redu Zlatne Zore.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Odlično pitanje, za šta je u ZZ služio ritual pentagrama?
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

:? Hoćete li zaboga prestati citirati jedni druge, i još citat sa slikom?

:!: koristite @username

:arrow: neprestano citiranje je nepristojno, i puni forum ()
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

pa onda bi mogli i na riječnik malo pripaziti...post je prepravljen...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Gwydion wrote:Odlično pitanje, za šta je u ZZ služio ritual pentagrama?
Da i ja bih to od Sefija volio čuti (i.e. pročitati) :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply