Spiritizam

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ne kužim kaj vam je tu čudno?! Možda ljudi žele imat život i predavat vjeronauk. Možda to studiraju zbog opće kulture, a možda zato što im starci tak naređuju. Ovo je DEFINITIVNO OFTOPIK.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

ajde dobro, ne moraš ti uvijek biti najpametniji i praviti se važan, a magiju pročavaš (negdje si naveo na forumu) od prije koji mjesec. ne pravi se pametan i ne mora biti po tvom. Isto tako si rekao u ritualima - muzika da se ZABAVNA muzika ne treba slušati, a kao prvo da si imalo INFORMISAN, znao bi da to nisu zabavnjaci već muzika u sklopu sa jazz zvukovima u koje su ubačeni orlovi, zvukovi rijeka, prirode, šuma, životinja, i svega drugoga. prvo se informiši pa onda "soli" pamet.
Nadam se da se nisi naljutio, ali morao sam ti reći više, jer stvarno pretjeruješ.....ajde lijep pozdrav.... ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

book_of_shadows wrote:ajde dobro, ne moraš ti uvijek biti najpametniji i praviti se važan, a magiju pročavaš (negdje si naveo na forumu) od prije koji mjesec. ne pravi se pametan i ne mora biti po tvom. Isto tako si rekao u ritualima - muzika da se ZABAVNA muzika ne treba slušati, a kao prvo da si imalo INFORMISAN, znao bi da to nisu zabavnjaci već muzika u sklopu sa jazz zvukovima u koje su ubačeni orlovi, zvukovi rijeka, prirode, šuma, životinja, i svega drugoga. prvo se informiši pa onda "soli" pamet.
Nadam se da se nisi naljutio, ali morao sam ti reći više, jer stvarno pretjeruješ.....ajde lijep pozdrav.... ;)
Valjda
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja sam poznavao Tošu i želio bih se sa njime oprostiti.Kako to mogu učiniti.Znam samo da mu nakraju moram se zahvaliti i da to prizivanje i nje baš bezopasno.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

LOL. Smijem se jednom vicu vezanom uz njegovu smrt. :roll: S obzirom da si početnik, nitko ti neće reči da petljaš u prizivanje duhova.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Jeli istina da ako ga ja sada pozovem da to njemu skodi jer je tek umro i jos se ne snalazi
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

Adonis wrote:Jeli istina da ako ga ja sada pozovem da to njemu skodi jer je tek umro i jos se ne snalazi
hahahahahahaha....samo ću se slatko nasmijati.... pa zar misliš da će ti odmah doći....hahahahahahaha.... kad bi sad svaka djevojčica uzela u ruku oudija tablu i zvala Tošeta, pa zamislisli samo gdje bi mu bio kraj......hahahahahahahahahaahahaha..... :lol: ;) :)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Neznam.ZATO IMAMO JEDNU PAMETNU GLAVU KOJA TO ZNA. :D :D :D ;) ;) :) :) :ugeek:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja sam se neko vrijeme bavila spiritizmom. Imala sam knjigu samo o tome. Kakva prostorija mora biti, koliko ljudi, u koje dane se moze prizivati, u koje sate, sve.
Sve vezano za spiritizam ja sam mogla nac tu.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Bilo bi dobro da izneseš neka iskustva.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply