strah

Aromaterapija, akupunktura, radiostezija, bioenergija
Post Reply
fostes
Posts: 9
Joined: Sat Oct 01, 2011 3:27 pm

ako temu nisam stavio na pravo mesto premestite je.
imam 15 godina i jak problem sa strahom imam osecaj kao da me neko proganja kad spavam u sobu vrata su mi otvorena.
dali nekako mogu sam da vidim dali sam pod magijom ili neko od vas ako hoce?
ili ako znate kako da pitam nekog maga preko interneta bilo sta samo pomoc?
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ne mora da znaci da je u pitanju magija, mozda jednostavno imas strah, mozda se bojis da ce neko uc u tvoju kucu, ili si u proslosti bio napadnut od nekoga.Mozes li rijesiti straha na taj nacin sto ces ubijediti sebe da mozes da zaspes u sobi sa zatvorenim vratima, i ubijedis sebe da ce bit ok. Ja sam imala slican problem kad mi je umro macak nisam mogla pola godine da spava bez svijetla, tako da sam spavala sa upaljenim svijetlom, imala sam osjecaj kao da je neko pored mene, ali sam se izborila nekako sa tim, Nije bas bio lijep osjecaj.Moze biti da te proganjaju duhovi, ali ni to nije sigurno. Ne znam da li imas nekoga u porodici da ti je poginuo ili umro ali ne prirodnom smrcu. Meni se desavalo da imam osjecaj kao da je neko pored mene,kao da je duh tu, mada u mom slucaju otac od moje majke je umro u udesu, i ja ga nikad nisam up[oznala.Mislim da je u tvom slucaju ipak to samo strah bez razloga, pokusaj da spavas sa zatvorenim vratima i zamisli sliku kako nemas osjecaj da te neko proganja i kako ces mirno da zaspes, jednostavno zamisli kao da ti se to desava sto si zamislio, nadam se da ce pomoc. Ja ipak mislim da nisi pod nikakvom magijom , mada nisam nmesto strucna sto s ete oblasto tice, ovo je moje misljenje.
fostes
Posts: 9
Joined: Sat Oct 01, 2011 3:27 pm

hvala na misljenju ali bi ipak hteo da proverim pa ako neko zna nesto vise neka javi.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

ok dobro, provjeri ti :)
fostes
Posts: 9
Joined: Sat Oct 01, 2011 3:27 pm

ali kako?
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Zatvori vrata.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
fostes
Posts: 9
Joined: Sat Oct 01, 2011 3:27 pm

u zadnje vreme mi se desavaju neke cudne stvari i hteo bi da proverim dali sam pod crnom magijom pa stvarno ako mozete da mi kazete kako da proverim?
ili da ja dam podatke pa da neko proveri od vas bez problema?
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

nikakve podatke nemoj davati ni pod kojim slučajem.

jednostavno se radi o tome da imaš anksioznost i bojiš se. uostalom, većina djece ne voli spavati sama i to ne znači da su pod utjecajem nekog uroka, ili kako ti to kažeš, pod utjecajem duha.

moraš razviti vjeru u to da nema ničega. iskreno, sumnjam da ćeš tako skoro. probaj spavati uz glazbu, postavi tv da se sam ugasi nakon sat dva kad ćeš već spavati, popij neki topli čaj, razgovaraj prije spavanja, stavi na strop neke svjetleće zvjezdice ili nešto takvo, probaj čitati prije spavanja ili nešto takvo.

uglavnom, to je normalan strah i nema veze s magijom. :)
Prometej
Posts: 39
Joined: Mon Feb 07, 2011 9:57 am

nickmiau wrote:nikakve podatke nemoj davati ni pod kojim slučajem.



uglavnom, to je normalan strah i nema veze s magijom. :)
potpisujem...

ja imam godina preko 20 i još se bojim mraka... ako hodam dok je mrak imam stalno osječaj da je netko iza manene, a ako sam u sobi sama i mrak je srce mi počne brzo tuč i nemam dovoljno kisika... meni pomaže neki lagani izvor svijetla.. tek tolko da vidim sve po sobi i postavila sam si krevet tako da su mi leđa odmah na zidu...
Aphrodite7
Posts: 9
Joined: Fri Jan 06, 2012 4:05 pm

Ja takve probleme rješavam na tako što zaključam vrata za sobom kad krenem spavati.Strah je sasvim normalna pojava.Proći će :)
Post Reply