Bradavice

Aromaterapija, akupunktura, radiostezija, bioenergija
Post Reply
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Jedan poznanik mi reče, da postoji jedna žena koju nazoveš kad imaš bradavice. Ona te pita koliko imaš bradavica, i kako se zoveš. Nakon što joj daš te informacije, ona ti kaže da će bradavice proć samo se ne smiješ češati po njima. Uglavnom, njega do tada nisu svrbjele, ali od tada ne može živjeti. Ali prošle su mu. Kao i još nekim ljudima.
O čemu se tu radi?
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

hmm neznam bas za to, ali znam da ima jedna biljka neznam kak se zove kad strgas stabiljku pusta žuti sok i to stavis na bradavice i prođe ti...
User avatar
inej
Posts: 14
Joined: Mon Nov 22, 2010 5:27 pm
Location: Zadar

E ovo cu morati pitati svoju baku. Ne znam kako tocno ide, ali znam da joj moras reci broj bradavica, ona na spagu napravi toliko cvorica i nesto govori.
Sta tocno radi nije jos rekla.
Kad saznam javim ;)
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

bradavice nema ih 2 vrste

imam bradavise po cijelom tijelu i sto su starije to vece rasto ili je to kod nas nesto drugo

pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Postoje dvije konvencionalne tehnike kojima se rješava problem bradavica: paljenje i smrzavanje. Obje odradi dermatolog, a uputnicu dobiješ kod doktora opće prakse.
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

Kad se otkine smokva sa stabiljke ona i pocne ispustati mlijecnu tekucinu. Mrvicu toga se cesto stavlja na bradavicu i onda ce ona nestati. Samo sto malo pecka.i nagrize kozu ako se redovno ne brise.bitno je samo da se na bradavicu stavi.
Post Reply