Aura

Aromaterapija, akupunktura, radiostezija, bioenergija
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Aura je energetsko polje oko živih i neživih stvari.
Auru najlakše viđaju djeca, samo što zbog roditelja to zatomnjuju i ta sposobnost nestaje.
Najčešće izjave roditelja su: "Zašto si brata obojao u zelene? Zašto je mama plava? i sl." Stvar je u tome sto djeca ne vide mamu, tatu i bracu onoko kako ih mi vidimo nego vide energetsko polje oko njih.

Nije problem vidjeti auru- problem je razjasniti što koja boja znači.

- nastavak slijedi uskoro sad zurim-
Emina, hvala sto si otvorila topic. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Hm...navodno se gledanje aure može izvježbati kako???
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Polako doc cu i do toga :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

hehe samo daj
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

http://www.bosnic.com/index.asp?story=B ... SID=133016

ali nam ti tall ipak napiši kako gledati auru
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Dakle uspio sam viditi auru nekog predmeta,točnije palastičnog bokala pomoću vježbe I uspjelo je.Imao sam tu valjda negdje jer sam je čim sam se pažljivije zagledao vidio auru
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Učenik wrote:Dakle uspio sam viditi auru nekog predmeta,točnije palastičnog bokala pomoću vježbe I uspjelo je.Imao sam tu valjda negdje jer sam je čim sam se pažljivije zagledao vidio auru
ne nisi vido auru predmeta, nego su ti se samo leče u oku pomaknule pa se svejtlo lomilo na način da si vido neke svjetlosne obrise.
Nemoj se zvaravati. Uostalom astralno gledanje aure ionako vodi u morbidnost i vezivanje za gluposti.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Gost wrote:
Učenik wrote:Dakle uspio sam viditi auru nekog predmeta,točnije palastičnog bokala pomoću vježbe I uspjelo je.Imao sam tu valjda negdje jer sam je čim sam se pažljivije zagledao vidio auru
ne nisi vido auru predmeta, nego su ti se samo leče u oku pomaknule pa se svejtlo lomilo na način da si vido neke svjetlosne obrise.
Nemoj se zvaravati. Uostalom astralno gledanje aure ionako vodi u morbidnost i vezivanje za gluposti.
Ja sam siguran da sam je vidio i danas sam uspio vidjeta auru osobe nakon m malo pažljivijeg pogleda skužio sam da je ta aura zapravo zelena i plava.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Tall, napiši šta koja boja znači
User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

kako izvježbat da možemo vidjet auru? koliko se dugo treba vježbat?
Post Reply