Brisanje sjećanja

Aromaterapija, akupunktura, radiostezija, bioenergija
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Nisam znala gdje da ovo postam pa sam ovdje.
U posljednjih nekoliko godina, moja sjećanja se brišu. Jednostavno kao da nikad ništa nije bilo.
Sjećam se lica osoba, ali ne i dagađaja. I tako mi je već godinama. Ja se danas ne sjećam što je bilo prekjučer. Gubim pojam o tome što se kada dogodilo i ne mogu se sjetiti točno što se dogodilo.
Tako i kod pojedinih spellova i prizivanja što sam prije radila se ne mogu sjetiti kako idu izgovorene riječi dok se sjećam svega ostalog. Zato sve i zapisujem da mi ne bi sve palo u zaborav. :cry:

Je li se i vama nešto slično dogodilo?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

U svakom slučaju trebala bi se posavjetovati sa stručnom osobom, ovo mi izgleda kao dosta ozbiljan problem koji zahtjeva pozornost i rješenje problema ne bi trebala odgađati. Ne bih radila poveznicu sa magijom i tvojom praksom, već smatram da se radi o ozbiljnom zdravstvenom problemu. Iskreno sam zabrinuta i zbilja ti preporučujem da potražiš mišljenje stručne osobe.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Nije to stvar zdrastvenog problema. Nego je stvar u tome što sam ja često radila samohipnozu. Sumnjam da je to posljedica toga. Ali namjeravam napraviti spell kako bih sve to napravila u :D normalu. Još skljupljam potrebne materijale. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

kontam šta pričaš mene to isto u određenom periodu je zabrinjavalo ali sam skonto da um ima selektivno pamćenje,
tako da pamtiš samo ono što očeš, barem na svjesnoj razini, dok je na podsvjenoj posve druga priča
dugačka je ruka masonska.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Moguće je da je to dio obrambenog mehanizma. Podsvijest nitko ne poznaje dovoljno dobro da bi sad mogao reći da je to tako i tako.
Ja mogu pomoć samohipnoze se prisjetit svega. Ali to je samo privremeno rješenje.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

zijev... tallamasca ja sam tebi reko da si luda... ko puška :D
hehe zezam se....
rekao sam ti šta da radiš... ili nisam... hmmm....

natuknica - kristal, sjećanja, banka..... jel se sjećaš??
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

hermi nisi mi nista rekao...
Ali don't worry vec sam ja napravila 1 dio. sutra ide 2
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
wilko
Posts: 34
Joined: Wed Dec 12, 2007 1:53 pm
Location: skopje,makedonija
Contact:

hmmm, zanimljivo. ja bih da mi se par stvari izbriše iz sjećanja. Gdje da se potpišem? ;)
možda to ima veze sa dekoncentracijom. Meni se desi da zaboravim neke stvari od stresa ili dekoncentracije. Ili od alkohola...piješ li? :mrgreen:
Children resist a return to the burning times,
People be wise to the power of their lies,
Be not fooled as those who were fooled before,
Children, oh children, be free, be wild!
(inkubus sukkubus)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

tallamasca pise ti u natalnom da to imas :D meni se zna desit cesto da zaboravim...u biti puno zaboravljam i moram se jako trudit da nesto zapamtim :? zato sam imala problema sa streberskim dijelom skolovanja :geek:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Trebalo bi svaki dan malo razgibat mozak...koji sudoku ili nešto slično.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply