Svete, magijske i ljekovite biljke

User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

ae, ako vas zanima nešto o tom napitku obavezno opročitajte knjigu od jeremy narbya 'kozmički dnk'
i pogledajte film blueberry
dugačka je ruka masonska.
User avatar
MaGick15
Posts: 51
Joined: Fri Dec 28, 2007 4:43 pm
Location: Zagreb

Ja se inaće bavim proučavanjem bilja i spravljanjem ljekovitih napitaka, masti, ulja i svega ostaloga... Pa ako vam treba nešto određeno samo me pitajte... :mrgreen:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

MaGick15 wrote:Ja se inaće bavim proučavanjem bilja i spravljanjem ljekovitih napitaka, masti, ulja i svega ostaloga... Pa ako vam treba nešto određeno samo me pitajte... :mrgreen:
Ne brini se ocemo :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

MaGick15 wrote:Ja se inaće bavim proučavanjem bilja i spravljanjem ljekovitih napitaka, masti, ulja i svega ostaloga... Pa ako vam treba nešto određeno samo me pitajte... :mrgreen:
mogao bi bacit koji recept :D
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Je li itko radio prahove? Koja se ubacuju u piće i imaju onakav učinak kakav daje spoj određenih biljaka... Tako nesto ide ....:roll:
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pravim tinkture i praškove uglavnom kopriva i kamilica za glavobolju.. Nešto posebno da ti nađem?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

emina wrote:Pravim tinkture i praškove uglavnom kopriva i kamilica za glavobolju.. Nešto posebno da ti nađem?
Ma ja sam radila nesto, s tim da sam nalsa samo svojstva pojedinih biljaka i napravila sam prah za impotenciju...

Ali nisam dalje istrazivala.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

tallamasca wrote: Ma ja sam radila nesto, s tim da sam nalsa samo svojstva pojedinih biljaka i napravila sam prah za impotenciju...
:D i što ide unutra?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

emina wrote:Pravim tinkture i praškove uglavnom kopriva i kamilica za glavobolju.. Nešto posebno da ti nađem?
kako radis praskove? :D ubaci recept koji 8-)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Emina vec sam otvorila post o tome kako mi se sjećanja sama brisu. A biljeznica u kojoj sam to zapisivala je misteriozno nestala (doslvno... mislim da s tim ima veze moja tetka ili baba, ali jos nista nije dokazano).

Ako kojim čudom uspijem nać bilježnicu postat ću sve :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply