Ružičasti kvarc

LooNa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:47 am

Čula sam na poslu da ružićasti kvarc služi za privlaćenje ljubavi. Da li je to istina i što treba s njim napravit :lol:
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

koliko ja znam, ukoliko vjeruješ u astrologiju, onda vjeruješ i u kamenje koje pripada svakom atrološkom znaku. A za ljubav i kvarc ne znam...... :?
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Neznam ni ja ali ću probat naći na internetu i odgovoriti ti ako me netko ne preduhitri.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Tražio sam i našao ovo neznam dali ima veze sa kvarcem -http://mapmf.pmfst.hr/~tanja/zanimljivosti.htm
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Stavio ja linkove za to kamenje, ali su izbrisani. Ako nekog zanima, nek mi pošalje PP il se javi ne eMeSeN.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

super, hvala!
dakle idem si nabaviti jedan DIJAMANT! :D
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Gdje ga nabaviš
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Rozenkvarz ima predivnu ružičastu boju i u vezi je sa Čakrom Srca, te se zbog toga koristi u ljubavnim problemima , da dozove ili razbudi ljubavna osjećanja.
ImageOvo je poludragi kamen, tj kristal kojeg imam najmanje 4 u stanu, a na vratu često nosim ogrlicu od rozenkvarca.Osnovna namjena je osjećaj harmonije koji mi pruža, emocionalnog mira i zadovoljstva.
Inače, došao mi je "sam", baš kad mi je trebao, poklonili su mi prvi ruž. kvarc kad sam spavala na mjestu punom lošeg zračenja, a njegovo manje poznato svojstvo je baš da neutralizira ta zračenja.Kako se već duže bavim radiestezijom , poklanjala sam ga i ja onim ljudima za koje sam znala da imaju podzemna zračenja i svi su imali taj osjećaj olakšanja, boljeg sna i td.
Osim njega, koristim i mnoge druge kristale
:D
through the stars I am coming
LooNa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:47 am

ružičasti kvarc u Zagrebu NOVA ARKA 100 kuna + poštarina u obliku srca sa ugraviranim Angelićem
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

LooNa wrote:ružičasti kvarc u Zagrebu NOVA ARKA 100 kuna + poštarina u obliku srca sa ugraviranim Angelićem
Velike komade r.kvarca možete naći u Zoo trgovinama, akvaristika, prodaju se 40 kn po kg!!!
Nemaju urezano ništa, pa im je energija čistija.
Znate li išta o čišćenju kristala i programiranju?
Mogla bih ubaciti par tekstova?
through the stars I am coming
Post Reply