Ružičasti kvarc

Jaz
Posts: 45
Joined: Wed Jul 09, 2008 1:00 am

BlueMoon wrote:a sta je taj gorski kristal, nedavno sam ga dobila i to od osobe koja mi ga nikako nije htjela pokloniti :)
jako simpatican dogadjaj u kojem je bilo jako zanimljivo promatrati kako se grupa ljudi formira i maske padaju ili jacaju... ali je netko, zavrtio krug par puta, i "igra slucajnosti" u koju ne vjerujem je dodjelila ljudima savim druge uloge i poklone. tako sam ja dobila taj kamen.
kako ga odrzavati, trebam li ga nositi?
gorski kristal je čisti kvarc, jako je snažan i može se programirati za mnogo stvari, još ako se nađe par komada kvarca s dvije oštre strane, prirodan... može se puno s njime.... kvarc možeš čistiti sa puno soli i malo vode... i poželjno ga je nositi... možeš s kvarcom čistiti i druge kristale...
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

moj je sav coskast, mislim grub i ima puno strana. mislim da je sirov,neobradjen. ajde reci nesto za za sto bi ga sve mogla isprogramirat. trenutno memci da prestanem pusiti. Moze to?
Jaz
Posts: 45
Joined: Wed Jul 09, 2008 1:00 am

pojma nemam da li ga se može isprogramirati za prestanak pušenja... ali probaj ovo:
1. dobro se opusti, razmisli što ti najviše smeta kod pušenja.
2. zapitaj se vrijedi li pušiti.

nakon toga donesi odluku da želiš prestati pušiti.
odupri se svakoj težnji da zapališ...

(ja još nisam pokušao, ali hoću uskoro... previše pušim)
BlueMoon
Posts: 50
Joined: Tue Jul 15, 2008 1:52 am

nije losa ideja, probam pa javim kako ide ;)
LooNa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:47 am

hello !!!
Negdje sam ćitala da je GORSKI KRISTAL ćist sam po sebi da se ne mora ni čistiti ni programirati dali je to istina ja planiram narućiti i dali su svagdje pravi kristali ili moram paziti gdje narućujem ? imam narukvicu od magnetita dali ko nosi nešto od kristala i dali to doista vrijedi
ja koji ritual isprobam ne ide mi pa sam čula da mi neki planet ima jak utjecaj i zbog toga nemogu vizualizirati niti što drugo
tnx
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Svaki kristal se s vremena na vrijeme čisti ako je nošen. Ako je u pitanju nakit koji se nosi cijelo vrijeme nije potrebna neka posebna njega.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply