Kristali

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gost ti je više upoznat s ovom temom...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Tinkleh wrote:moze netko tko je kompetentan objasniti malo... dublje nacin na koji funkcioniraju kristali i kako konkretno njihova svojstva djeluju na nas?
Mogu ti jedino na pp poslat kako se zove knjiga i gdje je kupiti. Cijena - cirka samo 180 kn. :|
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

šta kristali ne emitiraju energiju koja se u njih "šalje".... navodno je šire deseterostruko... po tome su korisni... heh
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

Gost wrote:
Tinkleh wrote:moze netko tko je kompetentan objasniti malo... dublje nacin na koji funkcioniraju kristali i kako konkretno njihova svojstva djeluju na nas?
Mogu ti jedino na pp poslat kako se zove knjiga i gdje je kupiti. Cijena - cirka samo 180 kn. :|
Salji, pa cemo vec nekako izmislit pare. Pitat cu nekog tu na forumu za spel o stvaranju novaca sigurno netko ima u rukavu dva tri.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

hermitizam wrote:šta kristali ne emitiraju energiju koja se u njih "šalje".... navodno je šire deseterostruko... po tome su korisni... heh
Jer to opet još jedan biser od onog tvog Krolianca?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Gost wrote:
hermitizam wrote:šta kristali ne emitiraju energiju koja se u njih "šalje".... navodno je šire deseterostruko... po tome su korisni... heh
Jer to opet još jedan biser od onog tvog Krolianca?
ako misliš na Crowleyja.. onda je odgovor ne...

a ja sam ustvari POSTAVIO pitanje a ne konstatirao odgovor... pazi sad :
ŠTA kristali NE emitraju energiju koja se u njih šalje... samo mi tu sad fali upitnik, no nadao sam se da ima i pismenih ovdje...
drugi dio je samo nekakav navod da oni energiju šire, i da je to po meni korisno, ako je istina....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

A mi ljudi bismo samo stalno nešto prisvajali, ko oni izgubljeni ludi siroti što slijede reiki i što ti ja znam, pa misle da mogu mijenjati harmonični titraj kristala i koristi ga za tko zna kakve svijetlosne budalaštine... Kristal ima određenu frekvenciju koja može biti vrlo harmonična i tako utjecati na čovjekovo tijelo, svaka nasilnost i nepoštovanje imat će suprotan učinak. Naime kristal je biće poput ljudi, biljaka, gljiva...Neki su popračeni elementarnim bićima što može opet imati svoj čar kako i razaranje... Možda ste čuli priče koje kruže o prokletstvu nad dijamantima...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

Za sve koje zanima kristaloterapija, neka pogledaju knjige Osmana Hasanpašića. A u principu, kristali titraju inače i prenose tu energiju na osobu koja ih nosi. Što je lijepo objašnjeno na principu kvarca i njegovog titranja koje se koristi u raznorazne svrhe, mene impresionira ultrazvuk. I zato kristale čistimo pod mlazom vode da ga tzv, resetiramo. A razni su načini punjenja. Ja ih nosim na ogrlici, s time da se ne smije nositi više od 3 kristala.
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Za sve koje zanima kristaloterapija, neka ne pogledaju knjige Osmana Hasanpašića.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Koji kristal pozitivno djeluje na bubrege?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply