Kristali

Post Reply
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:Kristali djeluju uvijek, vjerovali ili ne
kristaloterapija ne djeluje, jer ju nitko ne zna raditi. Zapravo to je samo još jedna od mnogobrojnih new age smicalica.
ofkors to sam i ocekivala od tebe :D naravno da se ne slazem i smatram da kristaloterapija itekako djeluje i to upravo po principu upijanja energija i balansiranja istih koji je svojstven kristalima i kristali ne djeluju uvijek jer ako se ne čiste i ne pune potpuno izgube svoja svojstva i postanu obična mrtva materija...;)

npr boji kamenčići se ako ih ne koristiš i ne odnosiš se prema njima kao sa živim bićima nakon nekog vremena pretvore u prah
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

koje energije? o čemu ti pričaš?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:koje energije? o čemu ti pričaš?
ako te zanima kristaloterapija imas na netu brdo o tome imas i dosta knjiga napisanih tako da ne osjecam potrebu da ja sad ovdje o tome razglabam...neki su ljudi imali vise vremena pa su to ljepse razlozili kroz knjige ili web sajtove :) prouci
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Pa ima i informacija kako napraviti bombu na netu i u knjigama koliko hoćeš, ili kako se rukuje pištoljem, no to ne znaći da se time treba i baviti.

Evo nekih knjiga koje su po wicca sistemu relevantne za kristale:

Image

Image
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Gdje se kristali mogu naći?
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Koje kristale tražiš, ja se mogu raspitati ovdje u Zagrebu, mislim da već znam gdje ih ima jer sam ja tražila kristale u svezi svog horoskopskog znaka i meditacije.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Pa nerazumijem se u njih za što sve postoje.Neki su mi prijatelji reklida se oni mogu kupiti i naći sami u prirodii?
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Pa ako su toliki znalci, zašto ti ne pomognu?. Svaki kristal ima neku posebnu primjenu, ovisi ti i o horoskopskom znaku, jer je povezan sa čakrama u tvom tijelu.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja sma u horoskopu rak.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

marty wrote:Pa ako su toliki znalci, zašto ti ne pomognu?. Svaki kristal ima neku posebnu primjenu, ovisi ti i o horoskopskom znaku, jer je povezan sa čakrama u tvom tijelu.
ha ha ha
nema velike veze s horoskopom, a i ako ima onda je to ona tablica koju koriste draguljari
a sa čakrama u tijelu nema pak uopće veze
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply