Poezija

Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Baphomet wrote:Evo jedna moja ljubavna :mrgreen:

O Ljubavi

Jednog dana, kada duša umre,
kada samo glad i strast budu ostali,
tada ćeš to nazvati krajem i osloboditi me,
jer beznađem ne možeš vladati.
Bilo bi ironično da nemaš sreće u ljubavi, takva poetska duša. :)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Dunja wrote:Bilo bi ironično da nemaš sreće u ljubavi, takva poetska duša. :)
Da imam sreće ne bih imao inspiracije za poeziju ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

A toliko pripadnica nježnijeg spola vene za nekim tko se razumije u poeziju. :)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Dunja wrote:A toliko pripadnica nježnijeg spola vene za nekim tko se razumije u poeziju. :)
To su samo urbani mitovi ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Hm... ja imam pjesničku dušu za svoga dragoga :D :D

Oboje pišemo pjesme :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Baphomet wrote:
Dunja wrote:A toliko pripadnica nježnijeg spola vene za nekim tko se razumije u poeziju. :)
To su samo urbani mitovi ;)
Varaš se, barem tako mislim kada slušam što kažu ženske osobe koje me okružuju. :) Krećeš se u krivom društvu. :D
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Dunja wrote:Varaš se, barem tako mislim kada slušam što kažu ženske osobe koje me okružuju. :) Krećeš se u krivom društvu. :D
Možda je problem u tome što uopće ne izgledam pjesnički sneno pa ne mogu privući djeve koje bi pale na moj poetski šarm :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Baphomet wrote:
Dunja wrote:Varaš se, barem tako mislim kada slušam što kažu ženske osobe koje me okružuju. :) Krećeš se u krivom društvu. :D
Možda je problem u tome što uopće ne izgledam pjesnički sneno pa ne mogu privući djeve koje bi pale na moj poetski šarm :D
Pa prvo ti napiši pjsmu curi koja ti se svida.. onako kao anonimni obožavatelj, pa joj svaki dan ostaviš jednu tako pjesmu... i onda na kraju joj kažeš da si ti to... Možda upali...

Meni dragi svaki dan govori kako ženske do neke određene dobi padaju na idiote, a onda se opamete pa počnu tražit one dobre, a tada su ti zauzeti...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Pa prvo ti napiši pjsmu curi koja ti se svida.. onako kao anonimni obožavatelj, pa joj svaki dan ostaviš jednu tako pjesmu... i onda na kraju joj kažeš da si ti to... Možda upali...

Meni dragi svaki dan govori kako ženske do neke određene dobi padaju na idiote, a onda se opamete pa počnu tražit one dobre, a tada su ti zauzeti...
A čuj, ja sam ti kao onaj pjesnik iz filma "Barfly", ne mogu napisati ništa što mi se sviđa ako nemam problema u životu i ako se ne odam hedonizmu.

A ovo što ti dragi kaže sam i ja mislio dok sam bio mlađi no promjenio sam mišljenje. Dok su mlade onda im je oličenje "muškosti" drskost, razmetljivost i snaga a kad malo ostare onda traže sigurnost od muške strane. Tek smo prije 10-tak tisuća godina izašli iz pećina i šuma pa logika, čiji je temelj evolucija, prilično dobro opisuje naše odnose.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
cornie
Posts: 26
Joined: Sun Dec 30, 2007 10:28 am
Location: VARAŽDIN

....a kad još malo ostare...onda im ponovo treba pjesnička duša jerim je do grla sigurnosti , pelena, trčanja s posla i na posao ..... :)
..znači dragi moj baphomet... TVOJE VRIJEME TEK DOLAZI!!!!!!!!!
..ČEKA TE SVIJETLA BUDUĆNOST:)
( osim ako ne padneš u krizu srednjih gidna pa kreneš naganjat maloljetnice...onda si opet fulao ...) :mrgreen:
"Vidjeti svijet u zrncu pjeska, nebo u divljeme cvatu,
Držati beskraj na dlanu ruke i vječnost u jednome satu ...."
Post Reply