Magija i teorija urote (zavjere)

Post Reply
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Interesira me koliko ste upoznati s teorijama urote. Vjerojatno puno duže i bolje nego ja.
Zanima me kakav je odnos između magije i toga? I da li zaslužuje mjesto na ovom forumu.
Rad M.Tsariona me potaknuo da to pitam (on je 'izumio' taroskop - mješavina kabale, tarota, astrologije i numerologije). Naime on veli da zemlja ima svoj imunološki sistem ali da ga je zarazio virus, i da su šamanski obredi i obredni život temeljen na zakonitostima hermetizma općenito, faktori koji zemlji osnažuju taj imunosistem...
eto ukratko o tome
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Mislim da bi ispravno bilo nazvat ovo teorijom zavjere.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

ne kontam razliku.imam neku pretpostavku ali svejedno smo u istim govnima kako god nazvali hehehe.
kako god, zanima me vaše mišljenje postoji li veza i kakva je veza između toga dvoje.
ja mislim da je zapravo cijela zavjera temeljena na magijskim znanjima.prema tome postoji veza.
ali postoji veza između magije i onoga tko umakne matrixu (ili ti zavjeri) barem sam ja dosada stekao takav dojam.
e sad, to je moja teorija koju zadnjih par dana pokušavam prakticirati,ujedno to me je i dovelo do ovog sajta:)
ima li neko mišljenje o tome.ako ima super.ako nema opet super:)
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Slažem se da postoji poveznica među mnogim stvarima kao što si gore naveo, ali zbilja te ne slijedim što bi u ovom slučaju značila teorija urote. Možda ti netko drugi može odgovoriti, jer zbilja ne kužim o čemu se tu radi.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

tajna društva:masoni, iluminati, sveta geometrija simbolika i slično (poslušati jfk-ov secret society speech,) gmazovi, 2012, ufo, kontrola uma, obredna žrtvovanja ljudi, alternativna povijest, chemtrails and many many others
ako te stvarno zanima počni sa zeitgeist
možeš pronaći na jubitu:) ili na zeitgeistmovie.com
meni je to otvorilo oči i shvatio sam koliko je ta zavjera široka i duboka,
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Tako reci! Eto pozabavit ću se sutra sa ovom tematikom čini se zanimljiva i izazovna... Pročitala sam nešto literature na temu iluminata - no sve su to nagađanja..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

ako netko hoće sve izracionalizirati onda sam to ja,zato sam i došao na ovaj sajt da bi povratio moć vizualizacije:)))
ali kenedijev govor o tajnim društvima i njegova smrt nisu nagađanja.
ako si se zainteresirala, prvo pogledaj zeitgeist i nemoj se odma upucat ima nade :) zatim
pogle sve od michael tsariona na njegovom websiteu (nađeš ga preko googla bez beda) i to je to
mislim možeš i od david icke-a, ali tsarion je iscrpniji da ne kažem iscrpljujuč i ima više poveznica s magijom negoli icke koji je u ovim temama popularnij...
dugačka je ruka masonska.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

hmmm... imam pečat masona iz 1888, s likom nekog frajera... Budimpesht piše... neznam odakle mi, na tavanu kod dede našo, nakon što se on ubio :|
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

hm.žao mi zbog tvog dede.jel prsten ima veze s njegovom smrti, ili si ga samo našo?

imam osjećaj da ne shvaćate koliko važnu ulogu ima magija u cijeloj ovoj priči, i vi zapravo, barem se nadam, možete puno kvalitetnije reći od mene o čemu se tu radi.

1.znamo da postoje tajna društva.
2.sami (malobrojni) vrh tih društava radi obrede žrtvovanja ljudi temeljeno na drevnim magijskim učenjima.
3.na taj način generira strah i užas na svijet i stvara sliku svijeta kakvu danas imamo prilike gledati.
4.iluzije, ili bolje rečeno nametnute stvarnosti iz matrixa se tope.

eto ukratko i zasada bi to bilo to.
sinkronicitet me zadnjih par dana vodio na nekoliko strana pa sam dosta iscrpljen.

najbolje bi bilo ako možete pogledati od michael tsariona atlantis, genetic manipulations, and alien visits.
mada za početak da se upoznate sa tematikom pogledajte na jubitu ono sa simoblikom i tajnim jezikom tih društava.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

jamagi wrote: 1.znamo da postoje tajna društva.
2.sami (malobrojni) vrh tih društava radi obrede žrtvovanja ljudi temeljeno na drevnim magijskim učenjima.
3.na taj način generira strah i užas na svijet i stvara sliku svijeta kakvu danas imamo prilike gledati.
4.iluzije, ili bolje rečeno nametnute stvarnosti iz matrixa se tope.
Stvarnost je onakva kakvu je ti želiš vidit. Sve ima više perspektiva. Ovisi koju ćeš ti gledat. Dakle, ne može tebi nitko nametnut kako ćeš ti gledat svijet. O tome sam odlučuješ.
A ako tobom može netko na takav način upravljat onda imaš ozbiljnih problema.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply