Magija i teorija urote (zavjere)

User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Image
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

lijevo je kip od g washingtona
Image
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Image
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

CME

CME je vodeća televizijska grupacija u srednjoj i istočnoj Europi, osnovao ju je Ronald Lauder 1994. Uz Novu TV, CME grupu čine rumunjske PRO TV, Acasa i PRO Cinema, slovenske POP TV i A Kanal, slovačka TV Markiza, ukrajinski Studio 1+1, Studio 1+1 International, Kino i City, te češka TV Nova i Galaxie Sport. Te televizijske postaje u Europi prati oko 91 milijun ljudi. Na tržištu je CME prisutan trinaest godina i na području televizijskog oglašavanja uzima većinski dio marketinškog kolača.

CME od svog osnutka sudjeluje u izgradnji slobodnog tržišta i gledateljima u regiji omogućuje nezavisni pristup objektivnim vijestima i informacijama. Vizija Ronalda Laudera o budućnosti srednje i istočne Europe u kojoj će vladati sloboda govora i tržišta danas je ostvarena. Gospodarstvo cijele regije doživljava rast brži od zapadne Europe, a privatne komercijalne televizije vodeći su mediji u regiji. Temelj ovog uspjeha je bliska suradnja s lokalnim partnerima, menadžerima i domaćoj produkciji.

CME je tvrtka registrirana na Bermudi s podružnicama u Londonu, Nizozemskoj i zemljama u kojima emitiraju njezine televizije. CME je prisutan na njujorškoj i praškoj burzi.

ovo je uzeto sa stranice novetv

pogledajte tko je Ronalda Laudera

evo sa wikija (mog omiljenog izvora hehe)
Ronald Steven Lauder (born February 26, 1944 in New York City) is an American businessman, civic leader, philanthropist, and art collector. Forbes lists Lauder among the richest people of the world with an estimated net worth of $3.0 billion in 2007.
In 1986 Ronald Reagan named him as the US ambassador to Austria, a position he held until 1987. (austrija isto ima masonske lože, a kako prikladno tamo je i naš preimjer sanader postao uspješan biznismen..)

a pazi sad ovo filantropsko djelo dobrih momaka tajnog masonskog društva (zašt su tajni ak su dobri, ajd nema veze)
In 1987, Lauder established the Ronald S. Lauder Foundation, a philanthropic organization that is dedicated to rebuild Jewish communities in Central and Eastern Europe. The foundation also supports student exchange programs between New York and various capitals in Central and Eastern Europe.

a gle sad
Lauder has been instrumental in some cases of recovering “lost” art from the Nazi period.
(neznam koliko ste upoznati sa okultnom stranom trećeg rajha)

i još malo društva za ovo pa za ono
Lauder is actively involved in numerous civic organizations, including the Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations, the Jewish National Fund, the World Jewish Congress, the American Jewish Joint Distribution Committee, the Anti-Defamation League, the Jewish Theological Seminary, Brandeis University, and the Abraham Fund.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Hm.
Tebi stvarno nije dobro.
Dakle čovjek ima veze s austrijom i odmah je mason.
Podržava židove, odmah je ne znam što.
Skuplja neke nacističke predmete (najvjerojatnije skuplja mnoge predmete) i odmah je iz Nacističke thule.

Jedino mi nije jasno pa kakve veze ima što su neki ljudi masoni. 13 Američkih predsjednika su bili masoni.
Mnogi umjentici, znastvenici poput Newtona (čiju fiziku učiš u osnovnoj i srednjoj školi), i što sad?
Dakle Mozarta ne trea slušati jer je bio mason?
Ili treba rušiti katedrale, jer su veliki broj njih dizajnirali masoni?
Da nećemo možda i Botičelija uništavati jer je bio neoplatonist ili Mikelanđela i slične. :?:
Malo razmišljati ne samo lupati :idea: :idea: :idea:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Eto bok!

Da i ja neku riječ ovdje priljepim .... Čitao sam malo vaše prijašnje postove - sviđa mi se sukob znanja te raznolikost informacija koje ste odlučili podjelit! No tokom daljneg čitanja vaših postova da se tu i tamo zamjetit mrvica međusobnog predbacivanja te međusobnog uvjeravanja u ispravnost informacija koje su istog naziva, a po razloženom različitihznačenja? Netko prije je spomenu da knjige pružaju mogučnost 50:50 šanse o ispravnoj inf...

Dakle pošto u ovome želim zadržati neutralan stav imam samo jedno pitanje - kako da ja koji sam laik na ovom području znam ko govori ispravno? Hvala 8-)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Osobi s najviše argumenata... Ili prema ljepšim očima ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Pa nažalost nikako tormentor.
Ako uzmeš činjenicu da su knjigu "Protokoli sionskih mudraca" oko 1920', napisale ruske obavještajne službe (što se saznalo tek puno kasnije); a ta knjiga je bila osnovno štivo nacističke njemačke; sad ti zamisli kako pametnu stvar može plasirati CIA, Mosad, KGB, Vatikan ili netko treći.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

heheh, oni svi imaju jedan cilj uvjeriti sve ostale u svoja uvjerenja i zamagliti im oći - previše su oni pametni da plasiraju istinu svjetskim očima ... Al ne velim da kad kad i procuri točna informacija jer ipak smo mi ljudi na kraju više manje nepouzdani.

Molim nastavite sa zanimljivim temama, još ču i nešto naučit od vas :twisted:
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Gost wrote:Ili treba rušiti katedrale, jer su veliki broj njih dizajnirali masoni?
ja se ne sjećam da sam spominjao rušenje aktedrala
niti sam rekao da je ovaj ronald mason
bože kako si ti zelen..kad se već osobno prepucavamo,trebaš naučiti čitati između redova,inače će ti svi ovi moji postovi izgledati nebulozno
ja dobro znam šta pričam.jer ne sudim o onome što drugi čine prema onome što bih ja učinio (znaš onu izreku 'krećem od sebe').i znam neke priče iz prve ruke.za razliku od gwdiona koje kenja da je ovaj zagami bio dj kod njegovog frenda na partiju ili šta već.zapravo šta da mislim o tome kad netko pribjegava tome da izmišlja kako bi potvrdio svoju tezu.
osim toga meni nije stalo da izlgedam cool, da se pravim pametan,da slušam dobru mjuzu i volim sve što vole mlade.mada to sve ja jesam :lol: 8-) :lol: 8-)
mene zanima kako stvari stvarno stoje.mah,zanemarivaću tvoje postove.
jer se počinjem srozavati na razinu nekih osoba za koje znam da se vole prepucavati čisto radi prepucavanja, a stvarno mi nije do toga.
ti jednostavno ne želiš razumjeti.nemožeš mi reći da si pogledao tsariona ili ickea zapravo maxwella on je pokrenio lavinu.čovjek 43 godine istražuje tu temu i svaka riječ mu je na mjestu.ako uspiješ smiriti emocije i slušajući istinu možda ćeš je i čuti.
šta da ti kažem?imaš pravo na svoje mišljejne samo nemoj smarati o tome kako mi nije dobro, kako sam ja graničim sa zdravim razumom kako ja ono kako ja ovo.probaj izvućisebe i mene iz cijele priče.zamisli da mi gledamo cijelu ovu priču sa strane.probaj pojest gljive ako ti ne upali drugačije.
eto to bi bilo sve što ti zasad imam reći.

ja ću i dalje tu i tamo postirati nešto o tome čim naiđem na nešto novo. a to se dešava svaki dan.a šta kažeđ na chemtrailse to nisi ni spomenio, a svaki dan preliječu....
probudi se dorothy svijet nije ružičast kao što su ti mama i tata govorili.što prije to bolje.da bi spoznao svijetlo moraš znati što je tama.i tako tome slično.ajd sretno ti momče
dugačka je ruka masonska.
Post Reply