Magija i teorija urote (zavjere)

User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

hm, mislim da je najbolje da ispričam priču o čemu se radi jer definitivno se nismo dobro razumjeli :lol: :lol: :lol:
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Image
Image

šta kažeš na ovu inspiraciju emina :D
zmija jede čovjeka a odma pored nje znak od templara da se vidi odakle je ova nova firma potekla hehehe
kako prikladno za poremećene umove kao što su bush i berlusconi

btw jfk i princeza diana su također bila ritualna ubojstva
evo vam govor od jfk o tajnim društvima prije nego li su ga ubili
-http://www.youtube.com/watch?v=qs-x0-ffP0Q
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Da pročitala sam štivo gdje određena tvrdi da je zaslužna za ubojstvo princeze Dijane... Neka knjiga vještice Vesne ako se ne varam...
Bushom upravljaju vanzemaljci, tajna društva, sekte, crkva i mnogi drugi...jadan čovjek još se dobro drži :lol: .. idem iskopam link koji me jućer pomalo iznenadio... Otvorit ću novu temu..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

ova zmija je "Tyohon" reptil zle ćudi koji se smatra kao prastari demon, kojeg je po "The life and teachings of Thoth Hermes Trismegitus" ( googlajte to, ovo je valjda jedina natuknica koju ću ikada postat.... ) ubio Hermes
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

jesi li siguran za ovo da je hermes ubio reptila?
ni neznaš kakvu si mi informaciju dao.u svakom slučaju hvala.uljepšao si mi moj novi pravac:)
dugačka je ruka masonska.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Je li to netko stvara novu teoriju? :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

@hermetizam
imam osjećaj da ti ovi vanzemaljci, nlo, reptili ne sjedaju baš najbolje:) i ova zavjera općenito. to jest čini mi se da misliš da su to obične gluposti.kao što i ja na trenutke to još uvijek pomislim.no imam pitanje.
kako bi objasnio onda stalno prisutne zmajeve, zmije, gmazove i slično u raznim kulturama koje se nisu dodirivale?i kako bi objasnio uništavanje spisa srednje amerike nakon što ju je kolumbo 'otkrio'.
i ne samo tih spisa već općenito svih 'navodnih' legendi koje se ne uklapaju u službenu verziju poviejsti.i zašto su u africi ubijali šamane koji su pričali priče o reptilima?ili zašto je od 500-600 indijanskih plemena danas ostao samo simboličan broj eto tek toliko da se zna da su i oni postoajli. nešto kao suvenir na ratni pothvat.
kako bi objasnio to da baš u tih nekoliko stranica što je ostalo od tih uništavanih spisa čitamo nešto o rpecima naših predaka?
što ti kažeš tko su nefili? postanak 6:4 ili 4:6 neznam sad, anunakiji,

što kažeš na ogrmonu sovu dvadesetak metara na bohemian grave koja simbolizira boga moloka (poznatog iz starog zavjeta kojeg je jahve mrzio jer su mu se žrtvovala djeca)?
kako objašnjavaš zmiju koja jede ljude u dvorištu berlusconija?smrt jfk nakon govora o tajnim društvima?
blizance srušene do temelja? luisianu (9/11 prvog svjetskog rata)?
što misliš o žrtvovanju djevica od strane mayanske civilizacije nekim bogovima i o pernatoj zmiji?
......

ne bih htio da se nitko uvrijedi već samo da stimuliram razmišljanje i argumentaciju.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Sto ti kazes na to da u biti se unaprijed znalo za sve to? Kao i za sve što se danas događa, od tehnoloških unaprijeđenja pa nadalje. sve.

A zmije, zmajeve i sve što spominješ, crteže, slike, legende, priče, itd. stvorene su i napisane u znakovima. Zato što ljudi kad nešto čuju shvaćaju banalno kao npr. zmaj koji riga vatru, ne shvaćaju koliko je to moguće. Jer kad bi se znalo što ta predstavlja i kako se tumači onda ne bi postojale samo priče nego bi svi mogli prepoznat ljude u tim pričama.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

jamagi, siguran sam da sam tako pročitao, googlaj to, il mi daj mail da ti pošaljem tekst ( tu jednu stranicu iz davno nestale knjige)

zmajevi su zaostali dinosauri, kao i čudovišta iz jezera Ness ( loch ness ) samo što se tada ljudi nisu znali nositit s time ( nemogu ni danas....)
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

pa meni je to od prije mjesec-dva novost i još sam u šoku.
mislim ropstvo pod nekim zmajevima reptilima i slično mi je prvo bilo smiješno, a zatim bizarno.ali zar nije istina uvijek takva:)
a sad sam naletio na informaciju u kojoj je hermes (hermetizam, magija i sve ostalo) ubio reptila.mislim da tu ima nečeg više.
naprimjer način/uzorak kako izaći iz ropstva reptila pa čak ih otjerati.

tallamasca
kako misliš da se sve to unaprijed znalo?
ako se sve zna unaprijed onda magija (kao sposobnost upravljanja svojom sudbinom) nema smisla :D
dugačka je ruka masonska.
Post Reply