Magija i teorija urote (zavjere)

User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

tormentor ako te zanima ova tema preporučio bih ti da poslušaš neke insidere tipa john perkins pogledaj na jutubu
i skoro sve od jordan maxwella, tsarion isto nije loš.samo što je iscrpan i opsežan
i sve to povezuje s magijom (kao i drugi samo malo bolje)
ali ako te zanima sve od početka do kraja onda je on onaj kojeg trebaš pogledat.
dok je icke tvrdo gradivo jer on u sve to unosi i reptilsku (ufo) vezu a tu ima dosta čvrstih dokaza mada je to sve teško povjerovati.
ili pojedi gljive pa nemoraš ništa čitat, šta ja znam,probaj jednostavno zapažati stvari oko sebe.dakle

ako te to sve smara i htio bi jednostavno brzo i efikasno na lijepom videu to sve saznati onda definitivno trebaš pogledati zeitgeist isto na google video ili jubito
trajoko 2 sata i pogledaj sve kraj ima nekoliko inspirativnih rečenica koje vrijedi poslušat
a za kvalitetno trkeljanje o zavjerama posjeti forum cro-chemtrails
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Glavovbolja od vina, nigde aspirina... insajderski za Mistiku pišem tekst o uticaju tajnih društava na politiku i društvo. Biće naravno maksimalno provokativan ...
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

a šta da kažem gwideone?da postoji kladionica,kladio bih se u stokuna da se neš suzdržat od osobnog prepucavnaja.
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:a šta da kažem gwideone?da postoji kladionica,kladio bih se u stokuna da se neš suzdržat od osobnog prepucavnaja.
Da se kladiš izgubio bi. Biću objektivan, ali i argumentovan. Recimo elaboriraću da teorija zavere u jednom društvu nastaje od potisnute homoseksualnosti :lol:
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

jamagi wrote:tormentor ako te zanima ova tema preporučio bih ti da poslušaš neke insidere tipa john perkins pogledaj na jutubu
John Perkins - America's Secret Empire
Hm, a sta da kažem tip je imao najluđi posao na svijetu ... Mislim ko bi rekao da se stvarno takve stvari desavaju okolo mislim - "Economic Hit Man " taj običan čovjek drhtavog glasa .... :?:
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Tormentor wrote:
jamagi wrote:tormentor ako te zanima ova tema preporučio bih ti da poslušaš neke insidere tipa john perkins pogledaj na jutubu
John Perkins - America's Secret Empire
Hm, a sta da kažem tip je imao najluđi posao na svijetu ... Mislim ko bi rekao da se stvarno takve stvari desavaju okolo mislim - "Economic Hit Man " taj običan čovjek drhtavog glasa .... :?:
neznam jesi li u intervju primjetio onu dvojicu predsjednika iz južne amerike što su poginuli u avionskoj nesreći (?),
interesantno da je i boris trajkovski (predsjednik makedonije) prije par godina poginuo na sličan način.
a baš se u to vrijeme dešavalo srajne na granici s albanijom i da taj čovjek nije se postavio kako se postavio vrlo lako moguće da bi bilo sukoba na kojem bi opet ta govna zarađivali te proklete novce, kao što to sad još uvijek rade u iraku, afganu i kao što su radili u prvom, drugom svjetskom ratu, i vijetnamu.misliš da pretjerujem, jel? hehe a to je tek vrh ledenog brijega.
oni prave ratove i zarađuju na prodaji oružja..

od ljudi koji se bave tim tezama u nas je poznat davor domazet onaj general koji je bio neki glavni u vojnoj akciji oluja.jedina razlika je ta što on od te zavjere izuzima katoličku crkvu. što je malo ironično jer...to je opet druga i opširnija tema a nešto sam o tome i rekao ukratko.
evo sa wikija o njegovoj knjizi gospodari kaosa
Djelo "Gospodari kaosa" (2005.) napisao je Davor Domazet. To je u neku ruku odstupanje od njegovih prijašnjih radova. Pisana u apokaliptičkom duhu, pripada čudnom žanru koji nije lako odrediti. Slična je knjigama o urotama i tajnim društvima - teorija Kaosa, intrige determinista i globalista protiv predziđa kršćanstva, put svile, proročanstvo svetog Malahije (irskog nadbiskupa kojemu su članovi Crkve priznali dalekovidnost), veliki sukob dobra i zla, tj. vjernika i ateista, što je sve pomiješano u čudan amalgam - no potkrjepljenija od uobičajenih primjera toga vida spisateljstva. Dio knjige koji daje dijagnozu kriza svjetske civilizacije i identifikaciju središta otuđene moći doprinosi analitici suvremenih pojava, te u neku ruku produbljuje i modernizira Engdahlovo «Stoljeća rata». No, s obzirom na priložene prognostičke aspekte djela, dijagnoza se spaja s proročanstvom, što u konačnici rezultira hibridnim tekstom koji uz racionalne analize sadrži i tvrdnje koje će skeptičnomu čitatelju djelovati, u najmanju ruku, bizarno i proizvoljno. Dostatno je napomenuti da ta Domazetova knjiga nije naišla na takav odjek i prijam kao prethodna, Hrvatska i veliko ratište.

još jedna interesantna stvar je bilderberg grupa, za koju svi istaknuti novinari koji bi trebali biti upućeni u infomracije kako društvo funkcionira kad to spomeneš vjerojatno će blejati ko ovca u šarena vrata.kako god, bilderberg grupa se naziva skupina od 300-ljudi
najbogatiji ljudi na svijetu od kojih su istaknuta imena poput rockfeler, rotschlid, morgan (koji je btw opstruirao djela nikole tesle pa danas imamo monopolističku tehnologiju baziranu na unutarnjem izgaranju za razliku od free and clean energy koja je puno jeftinija a bazirana na principima radijacija i antigravitacije ali dobro to je opet druga tema)
i kako ti objašnjavaš činjenicu da se ti ljudi jednom godišnje nalaze na tjedan dana a da o tome ništ ne čitamo u novinama.jer su novinari slobodni doći ali obavezni šutiti.
jel njima netko prijeti?pa oni su novinari.

kad sam spomenio rockfelera.ovaj lik što drži nova tv ronald skuplja stare umjetnine.pred zgradom rockfelera imaš veliki kip baklje koju je onaj lik prometej ukrao bogovima da prosvijetli ljude (kako prikladno za illuminate to je onaj odignuti vrh piramide sa onim okom koji sve vidi,da tojetaj big brother) baš im je interesantan hobi
dugačka je ruka masonska.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ma je da. Sada je Davor Domazet Lošo autentični izvor za teorije zavjera. Prokršćanski orijentiran iza kojeg stoji katolički vojni ordinarij, bivši šef HIS-a Miroslav Tuđman i još neke desne političke frakcije.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

zeitgeist je kolaž raznih videa a u zadnja dva dana sam skonto da je sve uglavnom od maxwella.
taj maxwell je pokrenio lavinu a ne lošo, goste (koji namjerno mi stavljaš riječi u usta koja nisam rekao i tako me misliš isprovocirati-ako ti to pod nickom gwideon ne uspije, i obrnuto.jadan si.
ova tema je veoma stvarna i ružna i više se stvarno neću osvrtati na tvoje postove pod oba nicka.jedino što znaš je provocirati.samo nastavi sa svojim pametovanjem i dokazivanjem kako si ti načitan i racionalan i tako dalje.neću ti smetati.niti ću više dopustiti da me smetaš.)

tormenter i ostali koje zanima ova tema, ako ih ima:)
ovdje je link 3 sata predavanje od maxwella što sam skonto da su stavili u zeigeist
zeistgeist je zapravo kolaž filmova.
-http://video.google.com/videoplay?docid ... 1105390386

obavezno pogledajte govor od jfka o tajnim društvima nakon kojeg su ga ubili.naćete na jutubu traje oko 5min
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

LOL...
Gost i Gwydion jedna osoba - e to je prava zavjera LOL

hmm, dok mi tu mozgamo LOL nad ovim temama LOL, dok se cure muče s kozmetičkim reklamama, a dječaci sa lovom na cure, ameri u tišini skrušeno ujedinjuju zemlje ne bi li podigli valutu dolara. :D
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply