Magija i teorija urote (zavjere)

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Molim daš nam sažetak?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

našo sliku, mada sam skonto da ima sa onog prošlog linka kako god, malkoc sam to dotjero
Image
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

evo ga link od tsariona gdje je intervju s njim o drevnim simbolima i kako se tajna drštva njima koriste
ako to niste vidjeli onda obavezno pogledajte
-http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=4
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

dakle ovo je sa zadnje strane dolara
Image
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pretpostavlja se da je znak uzet čisto zbog inspiracije, i da nema nekog okultnog značenja... A ovo oko se često koristi i u crkvama...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Svi znamo da postoje tajna društva. Ali da bi došao do elite koju ti spominješ,... čeka te dug put. koji možda nikad neće završit.
A ova slika oka... vidila sam je mali milijun puta i tumačila se na mali milijun načina...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

hm da..mislim da niste baš najbolje ubrali linkove koje sam dao gore.
ili niste imali vremena pogledat.ili jednostavno imate drugačije mišljenje i ne nevidite nikakvu zavjeru tajnih društava ili tako nešto. ili pretpostavljate da nema tajnih društava pa niste linkove ni pogledali pa tako i znate da nema zavjere ni tajnih društava koji prave zavjeru:)
što je posve razumljivo.
nastaviću sa postanjem u ovoj temi kako bih objasnio zašto mislim da postoji zavjera.
no to se nemre u jednom postu napravit,mislim može ali nemam vremena ni puno znanja. tek sam od nedavno došao do te spoznaje.
dosta o tome se raspravlja na jednom sajtu daću link od tog sajta pa kog stvarno zanima ova tema može tamo pokupit odličnih razmišljanja i podataka
-http://www.cro-chemtrails.info/
...to be continued;)

sami washington ima čak 23 arhitektonska rješenja u stilu znakova zodijaka,
da biste razumjeli tajni jezik kojim se služe, trebate pogledati onaj clip od tsariona
evogac
-http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=4

a ja sam naišao na jednu sliku koja prikazuje dva (zapravo jedan od nih je sova, david icke veli da je ta sova simbol boga moloka iz starog zavjeta kojem se prinosila djeca kao obredne žrtve, budem projverio točno što veil pa ću postirat)


tallamsca
kako misliš dug put do tajnih društava?pliz pojasni
dugačka je ruka masonska.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Hoću reć ako želiš bit dio elitnog tajnog društva da ćeš se namučit za to. jer oni ne primaju bilo koga. moraš se dokazat da si vrijedan toga.

Nitko nije rekao da tajna drustva ne postoje, ona postoje. Ali teško da imaju toliku moć koliko im je ti daješ. Jer vjeruj mi da bi utjecao samo na 5 ljudi odjednom treba jako puno vremena, energije, itd. A kamoli još na cijeli svijet.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

tallamasca wrote:Hoću reć ako želiš bit dio elitnog tajnog društva da ćeš se namučit za to. jer oni ne primaju bilo koga. moraš se dokazat da si vrijedan toga.
:D dokazat se? Kao prvo ne može im se uopče ući u trag...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

To se spodrazumijeva ali ako imaš sreće i ako ti se nekako pruži prilika, i nekako i dođeš do njih nema šanse da im se pridružiš ... još će te i ubit jer znaš tko su i šta su.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply