Magija i teorija urote (zavjere)

User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

ja sam ovu temu otvorio s pretpostavkom da oni koji se kontaju u magiju će moći objasniti metodu koju koriste tajna društva i (magijski) način kojim bi se moglo zaštititi.
nemam namjeru se prepirati o tome je li zavjera ili nije. svatko ima pravo na svoje mišljenje.
kad smo kod toga,ja mislim da samo slijepac nevidi zavjeru, posebno sada kada to prelazi već u otvoreno izdanje (nakon priznanja od nekih istaknutih likova, naprijer rokfeler i bush senior).
kao što se iz ovih deset strana moglo pretpostaviti tema je veoma opširna i slojevita, posebno kad se ulazi u priču s gmazovima.
treba otvoriti uže teme, jer smatram da nema svrhe dalje raspravljati ovako široko postavljenu situaciju.
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Gledam danas na HRT da je vinovnik ovog najnovijeg zločina, onaj što je ženu ubio kundakom, pa potom i sebe metkom, celu noć lutao cestom i la je lupetao o nekakvoj teoriji zavere. Kažu trebalo ga je lečiti od paranoje, ali samo su ga zvali na razgovore i onda puštali. Nema veze sa ovom temom, no ipak da spomenem :idea:
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Već vidim da će sve te koji promoviraju teoriju zavjre u 'aps.
Gdje im je na kraju krajeva mjesto. ;)

Bush senior. To je onaj čika koji boluje od umiranja živčanih stanica pa se već vidi u javnim nastupima. A čini se da mu je i srce u apcajgu.
A slabi su mi to gušteri kad poboljevaju od uobičajnih ljudskih bolesti.

http://houston.indymedia.org/news/2004/12/35839.php

Imaš Jamagi još kakav biser od Icke-a pickea da nas malo razveseljavaš. :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

hm...meni stvarno nije do uveseljavanja.i rekao sam zašto sam otvorio ovu temu.
no upravo zbog ovakvih likova kao što ste vi, koji nisu sposobni svoje mišljenje izraziti argumentalno već povlačiti na osobnu razinu forum gubi na kvaliteti.
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Ja baš ne svodim stvar na ličnu razinu, već pitam za argumente. Znaš. ima i nas koji poznajeme i ponekog masona, koji dovro znamo priču o Leo Taxilu i još po koju drugu pričicu. Ja jesam upoznao neke žene koje su bile i aždaje i aspide, ali sam veoma
ibeđen, šta više temeljno ispitao, da nisu bile gušteri već humanoidne ženke. Sad ako je moj uzorak bio premali da tvrdim da nema žena gušterki izvinjavam se ... al ono što sam ja do sad, jelte, overio bile humanoidi.
boriskooo
Posts: 8
Joined: Thu Nov 15, 2007 7:56 pm

gwiydione bitno da si ti u prawu da si ti najpametniji a swi ostali smo glupi i da swe mora da bude zato sto kazes jer se swe planete i sunce okrecu oko tebe,swi se tebi diwimo i ti si nam uzor......aj ne lupaj molim te i kad lupis nem0j jos braniti swoju glupost....ne, ja sam jos pocetnik pa ne zelim komentaristi to sto wi kazete ali u owo se razumem jer sam proucawao i odlucio sam da i ja kazem nesto i kao sto widis docekan sam na noz a ti gwiydione ,ne,ne citam to sto ti pises zato sto sam zaokupiran postowima koji imaju smisao i iz kojih mogu nesto nauciti....
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ovo je malo previše okrutno....
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Klasičan odgovor čovjeka bez argumenata čiji je ego povrijeđen.

Normalno bi bio da se krene u raspravu sa nekim činjenicama ili iskustvom, kad se toga nema onda je vrijeđanje prva reakcija.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

boriskooo wrote:gwiydione bitno da si ti u prawu da si ti najpametniji a swi ostali smo glupi i da swe mora da bude zato sto kazes jer se swe planete i sunce okrecu oko tebe,swi se tebi diwimo i ti si nam uzor......aj ne lupaj molim te i kad lupis nem0j jos braniti swoju glupost....ne, ja sam jos pocetnik pa ne zelim komentaristi to sto wi kazete ali u owo se razumem jer sam proucawao i odlucio sam da i ja kazem nesto i kao sto widis docekan sam na noz a ti gwiydione ,ne,ne citam to sto ti pises zato sto sam zaokupiran postowima koji imaju smisao i iz kojih mogu nesto nauciti....
Nisam ja u pravu kao JA, u pravu su jedino činjenice. Sionski priorat je falsifikat i to je veoma dobro elaborirana činjenice u Francuskoj, a od strane francuskih ezoternih krugova. Dakle ko god da je proučavao to samo na osnovu knjiga tipa Sveta krv, sveti gral, taj je isto toliko argumentovan kao i da citira DaVinčijev kod, ili Harry Pottera. No, ako postoje i neke druge relevantne informacije uvek je javnost spremna da ih sasluša :)
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

ok.ajde da nastavimo ovdje pošto izgleda da će ipak netko nešto ovdje i naučit.
s obzriom da su reptili i meni samom malo teška tema za žvakanje ajmo krenit sa john perkinsonom, i njegovom pričom
linkao sam već negdje gore.
pogledajte njegov intervju na jutubu
confessions of economic hitman, pa recite što mislite o corpocray i njihovim metodama vladanja, i ako se sjećate tko je boris trajkovski,zbrojite dva i dva.
ako nemta vremena sutra ću ja napisati post o tome što mislim o tome.a kakve to veze ima s magijom,
pa ima ma da ne direktne ali ako budemo imali razumnu RASPRAVU možda negdje i stignemo.
sretno nam svima.
dugačka je ruka masonska.
Post Reply