Magija i teorija urote (zavjere)

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:zeitgeist je kolaž raznih videa a u zadnja dva dana sam skonto da je sve uglavnom od maxwella.
taj maxwell je pokrenio lavinu a ne lošo, goste (koji namjerno mi stavljaš riječi u usta koja nisam rekao i tako me misliš isprovocirati-ako ti to pod nickom gwideon ne uspije, i obrnuto.jadan si.
ova tema je veoma stvarna i ružna i više se stvarno neću osvrtati na tvoje postove pod oba nicka.jedino što znaš je provocirati.samo nastavi sa svojim pametovanjem i dokazivanjem kako si ti načitan i racionalan i tako dalje.neću ti smetati.niti ću više dopustiti da me smetaš.)

tormenter i ostali koje zanima ova tema, ako ih ima:)
ovdje je link 3 sata predavanje od maxwella što sam skonto da su stavili u zeigeist
zeistgeist je zapravo kolaž filmova.
-http://video.google.com/videoplay?docid ... 1105390386

obavezno pogledajte govor od jfka o tajnim društvima nakon kojeg su ga ubili.naćete na jutubu traje oko 5min
Opa, teorija zavere na (ne)delu? Meni je veoma žao što ću te razočarati, no jeste da ja vredim za dvojicu, pa čak i trojicu, no ipak ja i Gost smo dve različite osobe. Ja sam samo pošten gušter koji se krije u ljudskom obličju kako bi zavladao svetom, čisto ako te interesuje da znaš 8-)
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Zanimljivo zboriš goste
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

jamagi wrote:taj maxwell je pokrenio lavinu a ne lošo, goste
Pa ti si se totalno izgubio, ti malo ranije spominješ Davora Domazeta Lošu kao autentičan izvor:
jamagi wrote:od ljudi koji se bave tim tezama u nas je poznat davor domazet onaj general koji je bio neki glavni u vojnoj akciji oluja.jedina razlika je ta što on od te zavjere izuzima katoličku crkvu. što je malo ironično jer...to je opet druga i opširnija tema a nešto sam o tome i rekao ukratko.
evo sa wikija o njegovoj knjizi gospodari kaosa
Djelo "Gospodari kaosa" (2005.) napisao je Davor Domazet
jamagi wrote:ova tema je veoma stvarna i ružna i više se stvarno neću osvrtati na tvoje postove pod oba nicka.jedino što znaš je provocirati.samo nastavi sa svojim pametovanjem i dokazivanjem kako si ti načitan i racionalan i tako dalje.neću ti smetati.
Pa to si već rekao par puta, pa se uvijek vraćaš. Daj se odluči već jednom, :) ovako ispadaš smiješan.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Inconnu
Posts: 28
Joined: Sun Nov 18, 2007 1:52 am

Hahahahahaha, Gost i Gwydion, Gwydion i Gost.

To je jedna od jačih izjava ikada :D

Dakako da potvrđuje paranoično stanje jamagija.
Znam jednog takvog, stariji čovjek sada već.. ne može zaspati bez 2l vina. Misli da ga i vlastita žena želi koknuti. Ljudi u tramvaju ga gledaju, kuju urote protiv sirotog čovjeka.
Bojim se da će i jamagi jednoga dana tako.

Ali možda je on zapravo i dokučio "the big picture"... (jesam li i ja ova dvojica? :D ) i gušteri nas kontroliraju. A tek kad sazna za hrčke i vjeverice.. to je tek zavjera. Onda smo gotovi.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

pa jedino je njima dvojici uspjelo povezati homoseksualnost i teoriju zavjere.
možda su oni (on) homoseksualci.kad se toliko interesiraju za ovu temu,i spominju homoseksualce.stvarno neznam.
tak mi je svejedno, obojica tupe jedno te isto kao i ja, samo što ja njih ne smaram sa svojim drugačijim stavom u nekoj drugoj temi.
osim toga neznam što pokušavaju reći time ako i jesu homoseksualci.

"What we've got here is failure to communicate.
Some men you just can't reach...
So, you get what we had here last week,
which is the way he wants it!
Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:pa jedino je njima dvojici uspjelo povezati homoseksualnost i teoriju zavjere.
možda su oni (on) homoseksualci.kad se toliko interesiraju za ovu temu,i spominju homoseksualce.stvarno neznam.
tak mi je svejedno, obojica tupe jedno te isto kao i ja, samo što ja njih ne smaram sa svojim drugačijim stavom u nekoj drugoj temi.
osim toga neznam što pokušavaju reći time ako i jesu homoseksualci.

"What we've got here is failure to communicate.
Some men you just can't reach...
So, you get what we had here last week,
which is the way he wants it!
Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."
Jedino nama dvojici i recimo nekim psiholozima koji su se time teoretski bavili? Za Gosta ne znam, ali ja i nisam baš tako bitan u svetu pa se onda pozovem na neke mnoog umnije ljude koji su nešto istraživali i onda i zaključili.
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Bok!
O čemu vi to?

Jel se ovaj forum zove Magija i teorija homoseksualne zavjere ?
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Gwydion wrote:
jamagi wrote:pa jedino je njima dvojici uspjelo povezati homoseksualnost i teoriju zavjere.
možda su oni (on) homoseksualci.kad se toliko interesiraju za ovu temu,i spominju homoseksualce.stvarno neznam.
tak mi je svejedno, obojica tupe jedno te isto kao i ja, samo što ja njih ne smaram sa svojim drugačijim stavom u nekoj drugoj temi.
osim toga neznam što pokušavaju reći time ako i jesu homoseksualci.

"What we've got here is failure to communicate.
Some men you just can't reach...
So, you get what we had here last week,
which is the way he wants it!
Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."
Jedino nama dvojici i recimo nekim psiholozima koji su se time teoretski bavili? Za Gosta ne znam, ali ja i nisam baš tako bitan u svetu pa se onda pozovem na neke mnoog umnije ljude koji su nešto istraživali i onda i zaključili.
tko je jedan od tih koji je povezao pisce o teoriji zavjere kao homoseksualce?
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:
Gwydion wrote:
jamagi wrote:pa jedino je njima dvojici uspjelo povezati homoseksualnost i teoriju zavjere.
možda su oni (on) homoseksualci.kad se toliko interesiraju za ovu temu,i spominju homoseksualce.stvarno neznam.
tak mi je svejedno, obojica tupe jedno te isto kao i ja, samo što ja njih ne smaram sa svojim drugačijim stavom u nekoj drugoj temi.
osim toga neznam što pokušavaju reći time ako i jesu homoseksualci.

"What we've got here is failure to communicate.
Some men you just can't reach...
So, you get what we had here last week,
which is the way he wants it!
Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."
Jedino nama dvojici i recimo nekim psiholozima koji su se time teoretski bavili? Za Gosta ne znam, ali ja i nisam baš tako bitan u svetu pa se onda pozovem na neke mnoog umnije ljude koji su nešto istraživali i onda i zaključili.
tko je jedan od tih koji je povezao pisce o teoriji zavjere kao homoseksualce?
Ne pisce, nego razlog zašto se uopšte javlja teorija zavere. Pisci su većinom muljatori koji bi da zarade neku kintu valjajuči gluposti. Jedan? Recimo Oskar Šlag.
Post Reply