Magija i teorija urote (zavjere)

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gwydion wrote:Evo ja poznajem masone iz raznih obedijencija, dakle insajdere, pa mogu reći da to što piše o masonima nema veze sa zdravim mozgom.
Uvijek se diže prašina oko nečeg što je obavijeno misterijem..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Gost wrote:Nešto si mi se ti Jamagi jako uzrujao kad su se spomenuli Homosi. Radije lijepo priznaj da si Homos i pola ti se prašta. :)
Nego kako bi ti meni pojasnio da ti siroti Iluminati i Masoni drmaju svijetom, a nisu u stanju riješti najobičniji štrajk:
-http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2 ... 84006.html

Sarkozi je btw. Mason
Nešto su slabo ti teoretičari-piruetičari zavjere postavili svoje teorijice.
zašto misliš da je njima u interesu riješiti najobičniji štrajk?
pa oni profitiraju od nasilja, jer ti uopće kontaš o čem ja pričam.
gle, oni stvaraju ratove i onda zarađuju prodajući oružje
i to je sve dokumentirano od čak prvog svjetskog rata. pogledaj zeitgeist.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

emina wrote:
Gwydion wrote:Evo ja poznajem masone iz raznih obedijencija, dakle insajdere, pa mogu reći da to što piše o masonima nema veze sa zdravim mozgom.
Uvijek se diže prašina oko nečeg što je obavijeno misterijem..
ako pogledaš onu piramidu moći
(hijerarhija nije do kraja otkrivena, najvjerojatnije su na vrhu reptili a ne antihirst, mada se prema onom shapeshistingu nalaze duž cijele piramide)
primjetičeš da niži blokovi nemaju pojmu u kakvom se hijerarhijskom lancu nalaze.
staviću link od john perkinsa.mislim da sam već i stavio. od je naprimjer radio za nsa. i kad čuješ metode koje su koristili i kako su kroz ameriku stvorili korpokraciju. nadam se da će to baciti malo svjetla na prirodu tajnog društva.
na jutubu možeš nać sve likove.
btw. pitaj masone koje poznaješ da li bi htjeli čuti priču od seniora p2 masona rituala 90 pa čak i 95 iz lože monte karlo (leo zagami), ali im to govori polako da ne dobiju srčani udar i pripremi ih na to da vide u kakvoj piramidi moći se nalaze.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Gwydion wrote:Evo ja poznajem masone iz raznih obedijencija, dakle insajdere, pa mogu reći da to što piše o masonima nema veze sa zdravim mozgom.
vjerojatno i nema, sa onom verzijom masona o dobrom bratstvu koje pomaže svijetu i onima u nevolji.kako je to emina na početku topica lijepo navela.
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Ma da, reptili maskirani u ljude, LOL.
Mene ovo oduševljava. Stigli smo do Leo Zagamija, mog omiljenog lika. Leo Zagami je inače DJ, za one koji ne znaju, te neko ko je meni jako dobro poznat. Leo Zagami nikad nije imao legitimne 95 stepene, Leo Zagami je neko ko je lečen na psihijatriji,
te neko kome je moj prijatelj, koji se inače privatno jako dobro poznavao sa Leom i kod koga je Leo više pputa visio na gajbi, slao pisma sa gmail naloga i predstavljao se kao Putin. Onda je Leo pisao u Vašington pozivajući se na ta pisma i tražeći ne znam ni ja šta od Buša :lol:
BTW, Leo je još uvek povezan sa masonerijom, ali sa takozvanom Regularnom britanskom ložom. O tome naravno ne govori.
Sve su to luđaci, Icke je utrčavao u Engleski parlament derući se da je britanska kraljica u stvari reptil, pa su ga nogom u dupe izbacivali napolje :lol:
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:
Gwydion wrote:Evo ja poznajem masone iz raznih obedijencija, dakle insajdere, pa mogu reći da to što piše o masonima nema veze sa zdravim mozgom.
vjerojatno i nema, sa onom verzijom masona o dobrom bratstvu koje pomaže svijetu i onima u nevolji.kako je to emina na početku topica lijepo navela.
Masoni to i rade. Masoni su humanitarno bratstvo koje i deluje tako da pravi fondove za obrazovanje siročiča i sl.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

ne izbacuje ništa pod leo zagami dj.hm.očito mu bolje ide masonerija.ko će ga znat.
ja sam dao dokaz (kakav takav) da je on insajder a od tebe imamo samo tvoju riječ za oni koji neznaju tko je on.hm hm hm . :roll:
a što se tiče reptila.ja ću rado prihvatiti neko bolje objašnjenje od ickea i njegove kraljice reptila ali nažalost dosad nisam naišao na takvo.
evo dobar link za priču o sumeranima, nibiru, krvnim linijama reptilima
-http://www.youtube.com/watch?v=N4b5a4hxAu8

gw. na petoj minuti imaš o bohemian clubu
Last edited by jamagi on Wed Nov 14, 2007 10:34 pm, edited 1 time in total.
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:ne izbacuje ništa pod leo zagami dj.hm.očito mu bolje ide masonerija.ko će ga znat.
ja sam dao dokaz (kakav takav) da je on insajder a od tebe imamo samo tvoju riječ za oni koji neznaju tko je on.hm hm hm . :roll:
a što se tiče reptila.ja ću rado prihvatiti neko bolje objašnjenje od ickea i njegove kraljice reptila ali nažalost dosad nisam naišao na takvo.
evo dobar link za priču o reptilima
-http://www.youtube.com/watch?v=N4b5a4hxAu8
Koji dokaz? Petljanje sa ex-P2 Ložom koja nije deo priznate masonerije? Ko mu je dao 95-cu? Zna se kako se prenosi egipatski obred, ko je naslednik koga i ko može i ko ne može da ti to da. A što se tiče reptila ko god mi tvrdi da su oko nas reptili vanzemaljci maskirani u ljude automatski sebe diskredituje i otvara pitanje svog zdravog racia.
Last edited by Gwydion on Wed Nov 14, 2007 10:56 pm, edited 1 time in total.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

dobra ti je retorika, ali pozvao si se na zdravi razum a ne na argumente.pa te ja pitam gdje je tu zdravi razum?
pogledaj gornji link.pa mi objasni.
nećeš me razuvjerit tako što bi mi trebalo biti neugodno jer otvaram pitanje zdravog razuma što tvrdim nešto bizarno i logično.
kako sam se ja lijepo osjećo u toj koži u kojoj si ti sada.uff sve me prođe ugoda kad se sjetim.
uzmi crvenu tabletu i vidi koliko je duboka zečja rupa.
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:dobra ti je retorika, ali pozvao si se na zdravi razum a ne na argumente.pa te ja pitam gdje je tu zdravi razum?
pogledaj gornji link.pa mi objasni.
nećeš me razuvjerit tako što bi mi trebalo biti neugodno jer otvaram pitanje zdravog razuma što tvrdim nešto bizarno i logično.
kako sam se ja lijepo osjećo u toj koži u kojoj si ti sada.uff sve me prođe ugoda kad se sjetim.
uzmi crvenu tabletu i vidi koliko je duboka zečja rupa.
I šta je fascinantno na tom linku? Ja tu nisam video ništa što bi me dojmilo. Nibiru, to ona Sitchinova kvazi-naučna glupost? Ako već daješ linkove imaš li išta što može bar malo da prevaziđe, recimo, kreacionističke fantazije?
Post Reply