Magija i teorija urote (zavjere)

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Joj pa imaju pravo biti šta hoće.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Nisu homoseksualci štetni nego su štetni teoretičari zavere. Teorija zavere nastaje zbog toga što neki ljudi imaju problem da prihvate da su homoseksualci, potiskuju to i onda to rezultuje sumanutim i paranoičnim idejama. Slično je bilo i u nacizmu gde su nacisti odreda bili homoseksualci, ali oni muškobanjastog tipa a la Sparta, koji su to krili i onda je to projektovano na društvo u vidu teorija o rasnoj inferiornosti nekih naroda i mržnje prema isključivo feminiziranim homoseksualcima.
Dakle u zdravom društvu gde su ljudi slobodni da budu ono što jesu teorija zavere ne postoji.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Nešto si mi se ti Jamagi jako uzrujao kad su se spomenuli Homosi. Radije lijepo priznaj da si Homos i pola ti se prašta. :)
Nego kako bi ti meni pojasnio da ti siroti Iluminati i Masoni drmaju svijetom, a nisu u stanju riješti najobičniji štrajk:
-http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2 ... 84006.html

Sarkozi je btw. Mason
Nešto su slabo ti teoretičari-piruetičari zavjere postavili svoje teorijice.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

jamagi wrote: btw, slična stvar je bila i sa princezom dianom.
Dijanu koknula vještica :D
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Ako postoji globalna masonska zavera sa jednim izvorom odakle to dolazi neka mi neko objasni kako to da u Francuskoj i Engleskoj postoji po nekoliko obedijencija koje se međusobno ni najmanje ne mirišu, a u Srbiji čak, najmanje, četiri obedijencije koje sve imaju neko priznanje iz inostranstva od masona koji se tamo takoše međusobno ne gotive? Da postoji neka zavera dirigovana iz jednog izvora zašto ih ne pomire radi ostvarivanja plana vladanja svetom? :twisted:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Jer ne žele djeliti.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

emina wrote:Jer ne žele djeliti.
Ne želi deliti ko? Ako je izvor zavere jedan, a to je po njima Antihrist kome služe Iluminati koju su, po njima, ili reptili ili Jevreji, onda sa kim bi taj jedan izvor to nešto delio?
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

stvar je u tome što nema potpunih informacija, a ono što se prezentira u službenim izvještajima je priča za javnost (čitaj priča za malu djecu).
da sam nov u ovim pričama (a jesam) krenio bih sa
john perkinsom i leo zagamijem
oni su insideri.sami procijenite njihovu vjerodostojnost.

što se tiče homoseksualca.nemam ništ pametno reći o toj temi.osim da se treba poštivati vladavina prava, a ne pravo vladara.ali to je druga tema koju bi anarhistički pisac noam chomsky dosta kvalitetno obradio.kao što to i radi u svojim pisanjima.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gwydion wrote:
Ne želi deliti ko? Ako je izvor zavere jedan, a to je po njima Antihrist kome služe Iluminati koju su, po njima, ili reptili ili Jevreji, onda sa kim bi taj jedan izvor to nešto delio?
Isto ko i u politici, uvijek se teži vrhu, na vrhu je malo mjesta, a grupacija izgleda mnogo. Antikrist je ionako po meni teška izmišljotina. Miriše mi na plasman crkve - dok sastrane pogledam.. zastrašivanje. Preplašite masu i dobijete moć, time se vrata otvaraju.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Evo ja poznajem masone iz raznih obedijencija, dakle insajdere, pa mogu reći da to što piše o masonima nema veze sa zdravim mozgom.
Post Reply