Magija i teorija urote (zavjere)

Post Reply
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

hm što se tiče biblije.pa šta da vam kažem, ja sam ju studirao kao lud i imam odličan program na heb i grč i milijun verzija engelskom.leksikona, da skratim radi se o bible wroks 6.0. čak i imam diplmu da sam diplmirani teolog :lol:
a uvjeren sam da u njoj ima nepomirljivih kontradikcija. što više, kako staviti semtiski i helenski svijet u jednu cjelinu? to mogu samo iluzionisti (iluminati).
nedavno je izvedena njihova operacija koja je u novinama poznatija kao kornatska tragedija (onih 13 vatrogasaca, primjeti opet brojku 13)
cilj akcije:
13 mrtvih,
sa našim logom prisutnim na mjestu događaja
4,5 milijuna prevarenih građana
rezultat:uspješan (kao i uvijek)
:o :o :shock: :shock: :o :o

probudite se magovi,svijet vas treba.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

jamagi wrote: prema linku koji si mi dao.pretpostavljam da su newageovci zapravo isto što i aliester crowley.i neko tajno društvo kuća teozofije.hm, to samo potvrđuje ovu zavjeru jer sam na jednom forumu pročitao o infiltriranju u new age redove, od strane ljudi odgovornih (nakon nekoliko redova piramide) samom vrhu illuminata.
Ti si malo pobrkao sisteme. Iluminati se ne moraju infiltrirati u New Age redove, jer su Iluminati stvorili New Age redove :|
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

jamagi wrote: nedavno je izvedena njihova operacija koja je u novinama poznatija kao kornatska tragedija (onih 13 vatrogasaca, primjeti opet brojku 13)
cilj akcije:
13 mrtvih,
Pa jedan je još uvijek živ. Nemoj pobogu pričat gluposti.
No znam, ja. Ti bi i ovog koknuo, samo kako bi tvoja teorija zavjere uspjela.
A jl ti znaš da dvoje ljudi uopće nije trebalo ući u helikopter i da su to napravili na svoju ruku, a naredba iz vatrogasnog centra je bila drukčija.
Ajde molim te ne pričaj kad ne znaš činjenice.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Gost wrote:
jamagi wrote: prema linku koji si mi dao.pretpostavljam da su newageovci zapravo isto što i aliester crowley.i neko tajno društvo kuća teozofije.hm, to samo potvrđuje ovu zavjeru jer sam na jednom forumu pročitao o infiltriranju u new age redove, od strane ljudi odgovornih (nakon nekoliko redova piramide) samom vrhu illuminata.
Ti si malo pobrkao sisteme. Iluminati se ne moraju infiltrirati u New Age redove, jer su Iluminati stvorili New Age redove :|
isto sranje drugo pakovanje.nije mi prvi put da sam pobrkao.svejedno isto smrdi, bilo stvorili ili infiltrirali.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Gost wrote:
jamagi wrote: nedavno je izvedena njihova operacija koja je u novinama poznatija kao kornatska tragedija (onih 13 vatrogasaca, primjeti opet brojku 13)
cilj akcije:
13 mrtvih,
Pa jedan je još uvijek živ. Nemoj pobogu pričat gluposti.
No znam, ja. Ti bi i ovog koknuo, samo kako bi tvoja teorija zavjere uspjela.
A jl ti znaš da dvoje ljudi uopće nije trebalo ući u helikopter i da su to napravili na svoju ruku, a naredba iz vatrogasnog centra je bila drukčija.
Ajde molim te ne pričaj kad ne znaš činjenice.
a jel ti znaš da se sigurnosne mjere jfk-a nisu trebale odmaknuti 15ak sekundi prije nego što je upucan.pa su se pomakle.puno toga se treba a puno toga se ne treba pa se svejedno dešava.
a pogle samo kak jedan od čuvara maše rukama, pa zašto još ne puca? misli se on :shock: :shock: :shock:
-http://www.youtube.com/watch?v=UFpPjjKdUds
(pogle na sekundi 30-40, ako uopće čitaš nešto drugo osim službenih izvještaja)
btw, slična stvar je bila i sa princezom dianom.

a ovo što se tiče da bih ja i 13og koknuo samo da teorija uspije.mislim da to govori više o tebi nego o meni.
a što ti misliš da je on živ...hm.. da si ti živ kao što je on živ,htio bi da nisi živ.nisi ti to vidio.nemoj pričat kad neznaš.
ja iznosim činjenice i povezujem.
ostim toga, 12ica im je isto tako zabavna brojka.3 i 7 pogotovo.
a ti ih demantiraš dosta jadno i uglavnom dogmatski.dakle ja sam u pravu zato jer sam ja tako rekao.
tako nećeš daleko stići a mene ćeš samo zabaviti.
stvarno mi nije do prepiranja.ja bih zaista volio čuti kvalitetne demante.ali sve što čujem su zombi-papagajsko ponavljanje mainstream media.homeru;) :lol:
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Teorije zavere su produkt paranoje i potpadaju pod simptome mentalnih oboljenja. Uzrok im je, po nekim psiholozima, potisnuta homoseksualnost koju individua i društvo ne žele da priznaju. Mislite o tome :)
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

pa šta ako potisnuta strah i homoseksualnost i ima veze sa teroijom zavjere?
ne shvačam poantu. jesi ti možda homoseksualac kojeg je to strah priznati,
ili vjeruješ u zavjeru pa si postao homoseksualac i strah te zbog toga?
nekontam,molim te pojasni. :roll:
s obzriom na tvoj nick ne bih se čudio nekim seksualnim neuobičajenostima
Last edited by jamagi on Wed Nov 14, 2007 5:56 pm, edited 1 time in total.
dugačka je ruka masonska.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

jamagi wrote:pa šta ako potisnuta strah i homoseksualnost i ima veze sa teroijom zavjere?
ne shvačam poantu. jesi ti možda homoseksualac kojeg je to strah priznati,
ili vjeruješ u zavjeru pa si postao homoseksualac i strah te zbog toga?
nekontam,molim te pojasni. :roll:
Ja ne verujem u teoriju zavere. Po psiholozima teorija zavere nastaje kod ljudi koji se ne usuđuju priznati da su homosekauslaci, to potisnu i onda postanu socijalno štetni šireći priče o zaveri :evil:
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

hm pa to mi ima smisla.zato jer ako su homoseksualci
dolaze do spoznaje da ne mogu imati pravo na seksualnu orijentaciju.pa se onda dublje zamisle nad društvom i tako tim stvarima pa možda neki od njih i dođu do spoznaje oteoriji zavjere.
ali da su društveno štetni.s tim se ne bih složio kao sa kategoričkom izjavom.
ako pitaš ljude koji se bave turizmom ko su najbolji gosti.reći će homoseksualci.
a osim toga iznenadio bi se tko su sve homoseksualci u političkoj eliti.a osim što su homos neki od njih su svoju seksualnost proširili i na druge perverzije tako da je to baš prikladno sa ostalim sranjima koja rade na obredima...a onda poslije toga odma na potpisivanje ugovora o bacanje osiromašenog urana na kosovo, bosnu i tako te stvari koje moraju obavit.
nemoj suditi o tome što bi drugi radio, prema onome što bi ti uradio (nekako imam osjećaj da ćeš ovo shvatit na krivi način,nadam se da griješim).
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

eto u nečemu se slažemo.
neki od teoretičara zavjere, prema podacima od psihoterapeuta, su homoseksualci.
dugačka je ruka masonska.
Post Reply