SSOA

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Aj, sad ćemo kukat ko bakice s placa kako je svijet ružno mjesto. Da ne bi bio. Imamo izbor, a medalja dvije strane, pa ako i izaberemo onu suroviju iz ne znam kakvog razloga (kako je primjetih moderno kod "velikih new age magova") onda je pogrešno lijepšu stranu prepisivat snovima. Il kako bi Levi rekao: postoji najokrutniji čovjek al u našoj mašti.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

willow wrote:Da, znam, slijedi prića o šabloni, psihijatrima...
Ja čisto sumnjam da ti išta znaš. :D
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

nisam rekla da je svijet ruzno mjesto...al neke se stvari moraju promjenit, smatram da je svijet projekcija onog sto je unutra, pa kad unutarnji svijet dovedemo u ravnotezu dovest cemo i vanjski ;) ko mi ne vjeruje nek proba...mislim mogu ja zabrijat na teoriju zavjere i zatvorit se u 4 zida u mrak da me ne programiraju oni tamo vani...a mogu stavit ruzicaste naocale, odzemljit se nabacit krilca i vidjet samo leptirice i zvjezdice i roza srca, a mogu to dvoje dovest u balans i pronac ravnotezu u subjektivnoj stvarnosti...sto se tice ssoa, podaci koje oni iznose su cinjenice koje su lako provjerljive iako oni do njih ne dolaze iz necijih knjiga nego iz svojih vlastitih dna zapisa i kontakata sa prirodnim kraljevstvima, sto moze svaki covjek...samo treba radit na sebi i povratit osobnu moc...meni je drago da su indaci zavrnuli pipu i neka su, oni su povezani s planetom a pocelo je vracanje zapisa kod pojedinaca i grupa pa ako ti se netko tko ih nema takve previse petlja onda ti samo napravi zbrku...
..a sto si tice tvog pljuvanja...neznam sto mi je to dalo da tako pomislim :roll: al vjerujem da si dobar covjek negdje tamo unutra :D
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Gost wrote:
willow wrote:Da, znam, slijedi prića o šabloni, psihijatrima...
Ja čisto sumnjam da ti išta znaš. :D
A ja čisto sumljam da ću još dugo moći ostati pristojna s tobom, pardon, licemjerna. :D
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

koji ste vi jadni masoni :lol: :lol: :lol: :lol:
dugačka je ruka masonska.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

jamagi wrote:koji ste vi jadni masoni :lol: :lol: :lol: :lol:
Hm, a koji su to masoni?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

jamagi wrote:koji ste vi jadni masoni :lol: :lol: :lol: :lol:
dobit ces ti jednu masonsku po guzici ;) :D
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Gost wrote:Ovaaaj.
Jel ti znaš da su pravi sjeverno-američki indijanci zabranili da se koriste njihove duhovne, kulturno i šamansko blago od strane bjelučga, koje o tome niti mogu niti išta znaju.
Posebice su te stvari proširili pripadnici plemena Lakota Siuxa, jer se u americi masovno neki sumnjivi new-age bjelci prozivaju za nekakve šamane ili pak upućenike u indijansku kulturu.

Pa ima onaj Majkl Harner, on je kao u toj prici kvalitet. Takodje ima i evropskog shamanizma poprilichno.
Image
Create-Destroy-Enjoy
Post Reply