Baksuznost

Post Reply
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

Evo još jedne teme za razglabanje :)
dakle tko je i šta je baksuz (pegula rečeno u dalmaciji) ? dali se takvi rađamo ili je to samo splet nesretnih okolnosti..dali to pogađa pesimiste ili je netko uistinu magnet za probleme..dali se može toga riješit pozitivnim stavom ili...
dali uistinu vridi ona "sve što može poći po zlu, poći će"..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

mislim da ako netko sam sebi govori i negativno misli vuce sebi negativnu energiju

rijesenje

positivno misliti, proci ce vrijem ali se moze sa ritualom ocistiti i napraviti zastita

ljubav i svijtlo
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

nada wrote:mislim da ako netko sam sebi govori i negativno misli vuce sebi negativnu energiju

rijesenje

positivno misliti, proci ce vrijem ali se moze sa ritualom ocistiti i napraviti zastita

ljubav i svijtlo
istina ali tako je teško mislit i povjerovat da će biti bolje..i onda se opet nešto desi šta te vrati dva koraka unazad...
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Slazem se nadom.Sve je to psiha covjeka, ako umisli da je baksuz bit ce baksuz i sl.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

razumijem te potpuno, pomire se sa time. pokusavaj izbjegivati rijec NIKADA i vjeruj da sve dolazi kada treba doci
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

nada wrote:razumijem te potpuno, pomire se sa time. pokusavaj izbjegivati rijec NIKADA i vjeruj da sve dolazi kada treba doci
vjrujem da je tako i da svako zašto ima svoje zato.. cili život sam pesimista i razum mi govori da ne mogu više dalje na takav način ali borit se sam protiv sebe je teško.. ne kažem da je ne moguće ali zahtjeva visoko samopouzdanje i psih. stabilnost..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

ja sam prije govorila da se nikada necu rastati i djecu napustiti

rastala sam se sa 27 g braka, a djeca su odrasli i sada odvojeno zivimo 280 km razdvojeno, sto nidam zeljela.

moram ici svojim putem i znam da sam upravu bez obzira sto drugi misli.

neznam koje probleme imas , ti si jedina koja moze to promjeniti, ako se sama nevolis nevoli te nitko drugi.

razmisli
Post Reply